Krem do golenia eos. Skuteczna depilacja bez efektu podrażnienia

Eos jest wiodącą marką wśród produktów do pielęgnacji skóry ust i ciała z siedzibą w Nowym Jorku. Produkty znane są ze swojego unikalnego opakowania, eleganckich wzorów oraz najwyższej jakości składników. Teraz do rodziny eos dołączył krem do golenia nóg, dostępny wyłącznie w drogeriach Rossmmann.

Pielęgnujące i wygładzające kremy do golenia nóg eos

Bogata, niepieniąca się formuła kremu do golenia zawiera takie dobroczynne składniki, jak naturalne masło shea, kojący aloes, witaminy C i E. Ultra Moisturizing Shave Cream od eos zapewnia nawilżenie oraz intensywną pielęgnację przez cały dzień, a także pozwala na skuteczną depilacje bez efektu podrażnienia. Wyprofilowany kształt opakowania zapobiega ślizganiu się dłoni, a wygodna pompka zapewnia higieniczną oraz komfortową aplikację produktu.

Krem nadaje się zarówno do golenia na sucho, jak i mokro, a co ważniejsze dla naszej skóry nie zawiera olejów mineralnych, parabenów, czy glutenu. Produkt jest testowany dermatologicznie oraz przyjazny weganom.

Krem do goleniaKrem do golenia eos

Marka uwielbiana przez kobiety na całym świecie

Produkty proponowane przez markę w szybkim czasie podbiły rynek kosmetyczny. Ze względu na właściwości i oryginalne podejście do wyglądu kosmetyków, są chętnie wybierane przez konsumentki.

Marka eos opisywana jest przez klientki, jako innowacyjna. Jej produkty zawierają naturalne składniki najwyższej jakości, które sprawiają, że kobieta czuje się dobrze.

Do kogo kierowane są produkty eos?

Kosmetyki do pielęgnacji marki eos skierowane są do uśmiechniętych i pewna siebie kobiet, które intuicyjnie wybierają stylowe rzeczy. Kobiet, które doskonale wiedzą, że piękny wygląd to nie tylko to, co na zewnątrz, ale również to co wewnątrz.