Cetaphil. Kosmetyki, które działają pielęgnacyjnie oraz leczniczo, nie podrażniając skóry

Cetaphil to specjalistyczne dermokosmetyki przeznaczone do pielęgnacji nawet najbardziej wymagającej skóry. Dobrze sprawdzają się u osób z problemem łuszczycy, skóry bardzo suchej, atopowej, trądzikowej oraz poddawanej zabiegom dermatologicznym, ale równie dobrze sprawdzą się także, gdy zwyczajnie zależy nam aby była ona idealnie nawilżona i zadbana.

Jakie Kosmetyki wchodzą w skład serii Cetaphil?

W skład serii Cetaphil wchodzą produkty do pielęgnacji codziennej, które mają właściwości oczyszczające, nawilżające i regenerujące, produkty do skóry trądzikowej oraz produkty przeznaczone dla dzieci, również dla tych ze skórą atopową lub alergiczną.

Cetaphil codzienna pielęgnacja.

Emulsja micelarna- Kosmetyk, który dzięki budowie micelarnej, jest delikatny a jednocześnie skutecznie oczyszcza skórę.

Chusteczki oczyszczające dla skóry wrażliwej- Idealne do codziennego oczyszczania wrażliwej skóry twarzy z makijażu i zanieczyszczeń, które nie powodują podrażnień.

Cetaphil MD Dermoprotektor- Specjalistyczny dermokosmetyk, który powoduje głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry. Zawiera najwyższe wśród dermokosmetyków stężenie silnie wiążącej wodę gliceryny, olej z orzechów makadamia, który dostarcza skórze niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, pantenol, który łagodzi podrażnienia i ułatwia regenerację naskórka oraz składnik antybakteryjny, który sprawia, że można go stosować w przebiegu trądzika młodzieńczego.

Cetaphil DA Ultra- Krem intensywnie nawilżający oraz uzupełniający brakujące w skórze lipidy, którego 24-godzinne działanie zostało udowodnione badaniami klinicznymi.

Cetaphil PS Lipoaktywny- Specjalistyczny preparat, który chroni i regeneruje skórę uszkodzoną w przebiegu schorzeń dermatologicznych i po zabiegach medycyny estetycznej.

Cetaphil skóra trądzikowa.

Cetaphil Dermacontrol:

Pianka do mycia- To lekka pianka o udowodnionym w badaniach klinicznych działaniu, która, skutecznie usuwa nadmiar wydzielanego sebum oraz zanieczyszczenia i pozostałości makijażu, przez co zapobiega blokowaniu porów, nawilża oraz łagodzi podrażnienia, dzięki obecności składników nawilżających i kojących.

Krem nawilżająco-matujący- Lekki krem o udowodnionym klinicznie działaniu w trzech kierunkach: chroni przed szczególnie niekorzystnym dla cery trądzikowej wpływem promieniowania UV, zapewnia właściwy poziom nawilżenia i odbudowuje naturalną barierę ochronną skóry, pozostawia skórę matową dzięki substancjom absorbującym nadmiar sebum i zmniejszającym jego wydzielanie.

Cetaphil Restoraderm.

Balsam do nawilżania twarzy i ciała- Balsam ten przeznaczony jest do codziennego nawilżania oraz ochrony skóry dzieci ze skórą atopową, suchą lub wrażliwą. To pierwsze preparaty stworzone w oparciu o najnowsze odkrycia w badaniach nad tymi dolegliwościami.

Emulsja do mycia- Emulsja przeznaczona do codziennego mycia dzieci ze skórą atopową, suchą lub wrażliwą. Dzięki swojej unikatowej technologii nie wysusza skóry, jak tradycyjne środki myjące oraz nie pozostawia na skórze tłustej nieprzepuszczalnej warstwy.

Gdzie kupić produkty Cetaphil?

Produkty marki Cetaphil są dostępne w aptekach na terenie całego kraju.

Trening w stylu modelek Victoria's Secret

Więcej o: