Kultowa marka ghd. Good hair day, every day

Kiedy w 2001 roku trzech brytyjskich stylistów wprowadziło na rynek oryginalną ceramiczną prostownicę ghd, nastąpił przełom w stylizacji z użyciem wysokiej temperatury. Dziś ghd ma status kultowej brytyjskiej marki, uwielbianej przez stylistów, celebrytów, opiniotwórców i kobiety na całym świecie. Co 4 minuty marka ghd sprzedaje 4 swoje urządzenia do stylizacji, a do grona jej wielbicieli zaliczają: Victoria Beckham, Little Mix i Jessica Alba.

Marka ghd jest używana i uwielbiana przez najlepszych stylistów z różnych krajów. Sięgają po nią m.in.:  Sam McKnight, Guido, James Pecis i Adam Reed. Ghd oferuje pełną gamę urządzeń do suszenia, stylizacji, kręcenia, pielęgnacji i ochrony włosów, z zachowaniem najwyższych standardów.

Łącząc w sobie najlepsze technologie z profesjonalną wiedzą fryzjerską, ghd współpracuje z naukowcami i stylistami, aby oferować przełomowe rozwiązania technologiczne i design, który zdobywa liczne nagrody. Dlatego właśnie uwielbiają ją i wykorzystują profesjonaliści we wszystkich salonach na całym świecie.

PROFESJONALNY STYL I MNIEJ USZKODZEŃ

Poświęciwszy wiele lat na badania, naukowcy ghd zdobyli unikatową specjalistyczną wiedzę na temat termicznego oddziaływania na włosy. Nasze urządzenia do stylizacji wykorzystują opatentowaną technologię, aby działać w optymalnej temperaturze 185 stopni Celsjusza. Jest to temperatura wystarczająco wysoka, żeby ułożyć doskonałą fryzurę i dostatecznie niska, by można było mieć pewność, że nie nastąpią trwałe uszkodzenia we włosie.

przełom w stylizacjiprzełom w stylizacji ghd

OPTYMALNE REZULTATY I ZDROWSZE WŁOSY

Uzyskaj optymalne rezultaty, nie narażając przy tym zdrowia swoich włosów na szwank. Technologia Tri-Zone utrzymuje bezpieczniejszą dla włosów temperaturę na całej powierzchni płytek, dzięki czemu włosy mogą być stylowe i zdrowe – a wszystko to za jednym przeciągnieciem.

Technologia tri-zone to sześć inteligentnych czujników, zapewniających idealnie stałą temperaturę na całej powierzchni płytek sprawia, że stylizacja jest łagodniejsza dla koloru i pozwala optymalizować efekt zaledwie jednym przeciągnięciem.

MNIEJ USZKODZEŃ I TRWALSZY KOLOR

Aby mieć efektowną fryzurę, nie trzeba wcale oddziaływać na włosy ekstremalnie wysoką temperaturą.  Ghd platinum stylizuje włosy dzięki idealnej temperaturze, która pozwala zachować ich dobrą kondycję od nasady aż po końce i redukować ich łamliwość o ponad 50%. Spójność koloru jest 2x większa.

STYLIZACJA I KONTROLA

Nasz zawias wishbone hinge utrzymuje płytki w idealnym położeniu, zapewniając tym samym kontrolę nad stylizacją. Ułatwia manipulowanie urządzeniem, dzięki czemu pozwala tworzyć dowolne fryzury na włosach i zapewnia włosom intensywniejszy połysk.

ZINDYWIDUALIZOWANE ROZWIĄZANIA STYLIZACYJNE

Dzięki swojej głównej gamie urządzeń do stylizacji ghd oferuje zindywidualizowane rozwiązania stylizacyjne. Prostownica Gold Classic oraz wersje Max i Mini stanowią złoty standard dla gładkich, lśniących włosów, niezależnie od ich rodzaju czy długości.

przełom w stylizacjiprzełom w stylizacji ghd

DEFINICJA SUSZENIA I STYLIZACJI

Wypróbuj suszarkę ghd aura, a Twoje włosy odwdzięczą Ci się olśniewającym wyglądem! Dzięki o 42% bardziej skoncentrowanemu strumieniowi powietrza, ghd aura umożliwia suszenie i układanie pojedynczych sekcji bez naruszania otaczających je włosów. Dodatkowo nasza technologia Cool Wall pozwala bardziej zbliżyć się do nasady włosów, by uzyskać imponującą objętość fryzury. To optymalne urządzenie do suszenia i stylizacji, zapewniające niespotykaną dotąd kontrolę nad włosami.

PROFESJONALNA FRYZURA W CZASIE SKRÓCONYM O POŁOWĘ

Nie jesteś niecierpliwa, ale masz wiele spraw do załatwienia i zawsze chcesz wtedy wyglądać dobrze. ghd air to Twój najlepszy sprzymierzeniec w stylizacji. Mocny silnik suszarki zapewnia wysokociśnieniowy nadmuch powietrza, który suszy włosy szybciej niż tradycyjne suszarki. Innowacyjna technologia jonowa minimalizuje skręcanie i puszenie się włosów, dzięki czemu w mgnieniu oka uzyskujemy gładkie wykończenie, jak we fryzurach modelowanych w salonie. To naprawdę jest tak proste. 

Produkty ghd znajdziesz w profesjonalnych salonach fryzjerskich.