Odsłoń ciało na wiosnę z Bio - Oil

Bio - Oil świętuje 5 - lecie obecności w Polsce i zachęca kobiety do odsłaniania ciała na wiosnę - bez kompleksów związanych z bliznami, rozstępami, czy nierównomiernym kolorytem skóry.

Dłuższe i cieplejsze dni, upragnione słońce, budząca się do życia przyroda - to wszystko sprawia, że zrzucamy z siebie grube warstwy kurtek, swetrów oraz bluz. Wymieniamy garderobę na lżejszą, eksponującą więcej ciała. Nie wszystkim jednak przychodzi to z łatwością, bo wraz z odsłonięciem ciała, odsłaniamy swoją skórę. A ona nie zawsze jest doskonała. To zaś łączy się często z niską samooceną oraz brakiem
pewności siebie.

Odsłoń ciało na wiosnę z Bio - OilOdsłoń ciało na wiosnę z Bio - Oil Bio - Oil

Niedoskonałości skóry pod parasolem (ochronnym) Bio - Oil

Blizny i rozstępy to częsty problem estetyczny, z którym borykają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Można jednak poprawić ich wygląd tak, żeby w jak najmniejszym stopniu odróżniały się od zdrowej skóry. Służą temu różnorodne zabiegi medycyny estetycznej, jak terapia laserowa czy dermabrazja, ale nie trzeba od razu uciekać się do tak inwazyjnych metod. Można działać miejscowo i długoterminowo, smarując bliznę żelami, kremami, olejkami - takimi jak Bio - Oil. Wiosna, lato to także więcej słońca i częstszy kontakt z nim. W tym okresie skóra narażona jest na negatywne działanie promieni słonecznych, co często wiąże się z występowaniem przebarwień. Przebarwienia występują najczęściej na twarzy: czole, policzkach, górnej wardze, brodzie oraz nosie. Za ich pojawienie się odpowiedzialna jest melanina, wytwarzana w komórkach naskórka. Melanina stanowi naturalną ochronę przed promieniami słonecznymi, jednak latem dochodzi do jej zwiększonej produkcji. Skutkuje to powstaniem zmian pigmentacyjnych. Do powstawania przebarwień przyczyniają się także czynniki genetyczne, hormony, stany zapalne skóry oraz wiek. Specjalistyczne olejki, na przykład Bio - Oil, stworzone na bazie roślin i wzbogacone o witaminy, są w stanie zniwelować przebarwienia. Bio - Oil już po 12 tygodniach (Thomas J. Stephens & Associates, 2011) stosowania poprawia niejednolity koloryt skóry. Olejek działa również na przebarwienia wywołane czynnikami wewnętrznymi, takimi jak menopauza, czy zmiany hormonalne związane z ciążą. Pomaga także kobietom w ciąży – działa profilaktycznie, jako środek zmniejszający ryzyko wystąpienia rozstępów.

Sekret milionów kobiet na całym świecie

Tajemnica Bio - Oil tkwi w jego przełomowym składniku - PurCellin Oil™, który sprawia, że olejek jest lekki i nietłusty, zapewnia łatwiejszą absorpcję drogocennych składników zawartych w witaminach i wyciągach roślinnych. Dzięki temu Bio - Oil dobrze się wchłania, odżywia i nawilża skórę, likwiduje szorstkość, łagodzi podrażnienia, a przede wszystkim, co potwierdzają liczne badania kliniczne, skutecznie wpływa na jej wygląd, zmniejszając widoczność rozstępów, blizn oraz poprawiając koloryt. Na skuteczność Bio - Oil mają wpływ również zawarte w nim naturalne, lecznicze olejki pochodzące z nagietka, lawendy, rozmarynu i rumianku. Ponadto produkt wzbogacony jest o drogocenną witaminę A i E, co pozwala zachować skórze młody i zdrowy wygląd.

Odsłoń ciało na wiosnę z Bio - OilOdsłoń ciało na wiosnę z Bio - Oil Bio - Oil

Więcej informacji: www.bio-oil.com

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.