TOMAOTOMO i Wella Professionals EIMI połączyli siły! Zobacz limitowaną edycję koszulek

Najnowsza linia produktów do stylizacji EIMI marki Wella Professionals inspiruje. Duch kreatywności i indywidualizmu zainspirował Tomasza Olejniczaka, projektanta i założyciela marki TOMAOTOMO, do stworzenia limitowanej edycji koszulek.

Linia Wella Professionals EIMI pozwala uwolnić kreatywność, podkreślić swoją osobowość i definiować na nowo pojęcie stylu. W centrum uwagi stawia indywidualizm - spośród 30 produktów do stylizacji z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Produkty EIMI doceniają także styliści pracujący na backstage'ach światowych pokazów mody. Obecność EIMI za kulisami świata fashion była naturalną inspiracją do stworzenia limitowanej edycji koszulek.

.. .

Efektem twórczego spotkania EIMI i TOMAOTOMO jest linia koszulek dla świadomych swojego stylu kobiet i mężczyzn. T-shirty TOMAOTOMO, podobnie jak produkty do stylizacji EIMI, dają możliwość eksperymentowania ze swoim stylem. Świetnie sprawdzą się w wydaniu casualowym, w połączeniu z jeansami czy spódnicą, ale także w opcji bardziej eleganckiej - z marynarką i cygaretkami.

Limitowana kolekcja koszulek jest dostępna od połowy maja w sklepie stacjonarnych i butiku on-line marki TOMAOTOMO w cenie 360 zł.

Więcej informacji: www.domwella.pl