Decathlon Tribord. Bikini stworzone dla komfortu i swobody wakacyjnej przygody

Decathlon dla wszystkich kobiet, które chcą czuć się atrakcyjnie latem na plaży, przygotował nowa linię bikini marki Tribord. Czas pokazać jak przez cały rok dbałyśmy o linię, pilnując diety i chodząc na fitness.

Projektanci Decathlon wiedzą, że każda sylwetka wymaga innego kroju, a nawet wzoru i koloru stroju kąpielowego. Źle dobrany może niekorzystnie wpłynąć nawet na wzorową figurę. W kolekcji Tribord znajdziesz kostium, który będzie idealnie spełniał twoje potrzeby. Propozycje dla siebie znajdą zarówno panie, które preferują spokojne spędzanie czasu na gorącym piasku, jak i te, które wolą oddać się szaleństwu sportów wodnych. Wszystkie kostiumy Decathlon Tribord to gwarancja najwyższej jakości, dlatego przed sezonem plażowym koniecznie odwiedź najbliższy sklep Decathlon.

ZOBACZ: trening, który przygotuje ciało do bikini

Decathlon, aby podkreślić lub skorygować cechy swojej figury, przygotował niezwykle szeroką gamę kostiumów dostępnych w różnych fasonach, kolorach i rozmiarach. Zacznij od wzoru, który najlepiej wyeksponuje cechy twojej karnacji i osobowości. Gdy masz już upatrzony typ, przystąp do najważniejszego: wyboru odpowiedniego kroju. Na przykład, jeśli chcesz wysmuklić swoje nogi, zdecyduj się na majtki wiązane, ale jeżeli wolisz zakryć biodra, wybierz szorty. Aby zaznaczyć swoje naturalne krągłości, postaw na stanik z przesuwanymi trójkątami oraz dodatkowymi wkładkami. Gdyby jednak twoim celem było wizualne zmniejszenie piersi, wybierz górę typu "minimizer" z wielopozycyjnymi ramiączkami. Wszystkim Paniom, które preferują odkryte ramiona, Decathlon proponuje stanik - opaskę z wszytymi wkładkami, która pięknie podkreśla linię tej części ciała. Twoim priorytetem jest wygoda? Wybierz bardziej zabudowany stanik, który zapewni swobodę ruchów. Jeżeli nie czujesz się komfortowo z odkrytym brzuchem, postaw na tankini lub kostium jednoczęściowy. Ten ostatni sprawdzi się również, gdy jesteś szczególnie aktywna na plaży. Jedno jest pewne: z Decathlonu nie wyjdziesz z pustymi rękami!

decathlondecathlon decathlon decathlon

SPRAWDŹ: jak przygotować skórę, by doskonale wyglądała w bikini

Zobacz wideo
Copyright © Agora SA