System Professional Liquid Hair - molekularne wypełnienie włosów

Zimą włosy przechodzą trudną próbę - niekorzystne warunki pogodowe oraz wahania temperatury mogą sprawiać, że stają się kruche i bardziej podatne na zniszczenia. Niezbędna jest ich głęboka pielęgnacja. wypróbuj System Professional Liquid Hair - serum opracowane z myślą o włosach wrażliwych.

Odbudowa i regeneracja włosów

Włosy osłabione w wyniku niekorzystnej ekspozycji na zimowe wahania temperatury i działanie klimatyzowanych pomieszczeń, wymagają szczególnej pielęgnacji. Warto zatem pomyśleć o intensywnej regeneracji i kompleksowej odbudowie ich struktury, stworzonej z myślą o zniszczonych włosach.

System Professional Liquid Hair to serum nasycone egzogennymi aminokwasami. Jego formuła została oparta na technologii molekularnego wypełnienia włosów, która uzupełnia w strukturze włosa uszkodzone aminokwasy i wypełnienia całe jego włókno. Specjalistyczna kuracja zapewnia długotrwały efekt pielęgnacyjny, głęboko rekonstruując uwrażliwione i kruche łodygi włosów.

Technologia molekularnego wypełniania włosów - na czym polega?

Technologia molekularnego wypełnienia włosów wykorzystana w System Professional Liquid Hair opiera się na połączeniu egzogennych aminokwasów: alaniny i histydyny, które wnikając w głąb włosa, odbudowują jego uszkodzone włókno. Za sprawą specjalistycznej aplikacji, produkt zapewnia skuteczne działanie pielęgnacyjne. Aktywowana termicznie formuła wypełnia od wewnątrz ubytki, które powstały w wyniku uszkodzeń. Dzięki temu uwrażliwione i kruche włosy są zrekonstruowane i zregenerowane.

Lekka formuła serum System Professional Liquid Hair sprawia, że nie powoduje on obciążenia włosów i jest odpowiedni do regeneracji włosów cienkich i zniszczonych. Dzięki kompleksowej i głębokiej terapii, włosy są po zbiegu elastyczne, miękkie i pełne witalności.

System Professional Liquid Hair (100 ml) - cena ok. 119 zł.

Materiały partnerów

zobacz kosmetyki do pielęgnacji włosów