Już 17 maja wyjątkowe warsztaty myfitness.pl z Jakubem Mauriczem! Nie może was tam zabraknąć

17 maja myfitness.pl zaprasza na niecodzienne wydarzenie - warsztaty z Jakubem Mauriczem - żywieniowcem współpracującym ze znanymi sportowcami, między innymi z Joanną Jędrzejczyk.

To będzie niepowtarzalna okazja, by zdobyć wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania, skonsultować się z najlepszymi dietetykami z Mauricz Team i poznać fitnessowych blogerów i influencerów, między innymi ambasadorki myfitness.pl.

Wyjątkowe warsztaty z Jakubem Mauriczem.Wyjątkowe warsztaty z Jakubem Mauriczem. myfitness.pl

W programie 3 wyjątkowe wykłady, podczas których poruszymy najbardziej popularne zagadnienia:

1. Podstawy żywienia

Zostaną omówione fundamentalne elementy dotyczące codziennego żywienia człowieka. Wskażemy rolę profilaktyki i opowiemy o najczęstszych niedociągnięciach dietetycznych.

2. Kontrowersje dotyczące glutenu

Zobrazujemy różnicę pomiędzy celiakią a nieceliakalną nadwrażliwością na gluten. Omówimy rolę zamienników popularnych zbóż oraz wskażemy na kontrowersje dotyczącą roli glutenu.

3. Węglowodany

Mówi się, że węglowodany to podstawowy składnik energetyczny, ale czy dla każdego? Wskażemy odpowiednie źródła oraz te, których powinniśmy się wystrzegać. Jako wisienkę na torcie przedstawimy Wam koncepcję wdrażania węglowodanów w diecie dla różnego zaangażowania sportowego.

Po konferencji możliwość zadawania pytań.

Widzimy się 17 maja o godzinie 9.30 w Agorze, przy ulicy Czerskiej 8/10, w Warszawie (wejście od ulicy Czerniakowskiej).

Gorąco zapraszamy i prosimy o potwierdzenie obecności na adres mailowy: event@sport.pl