Przepis Jana Niezbędnego na zdrowy lunch box

Długo oczekiwana wiosna w końcu nadeszła! Czekał na nią również nasz organizm, któremu po zimie często brakuje witamin i minerałów. Aby w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w nowalijkach, przygotowujmy na ich bazie kolorowe śniadania oraz lekkie obiady i zabierajmy je ze sobą do pracy czy szkoły. Do zapakowania zdrowej i smacznej przekąski Jan Niezbędny proponuje wielofunkcyjne silikonowe pojemniki, w których nasz posiłek nie tylko będzie się pięknie prezentował, ale również długo zachowa świeżość. Jedzenie w pojemnikach można mrozić i podgrzewać w mikrofalówce.

Kolorowe sałatki, surówki oraz krojone warzywa i owoce to idealne małe co nieco, które doda nam energii w pracy, jednocześnie dbając o naszą linię. Przygotowując zdrową przekąskę, pamiętajmy, że niektóre wysokobłonnikowe produkty mają tzw. kalorie ujemne, czyli zawierają mniej kalorii, niż jest potrzebne na procesy związane z ich strawieniem. Dlatego wypełnijmy nasz lunch box krojonym arbuzem, melonem, selerem naciowym, grejpfrutem, sałatą, brokułami, szparagami, ogórkami albo świeżym ananasem i cieszmy się zdrowiem i szczupłą sylwetką!

.. www.janniezbedny.pl www.janniezbedny.pl

Wielofunkcyjne silikonowe pojemniki Jana Niezbędnego nadają się do używania w niskich i wysokich temperaturach - zarówno do gotowania na parze w kuchence mikrofalowej, jak i mrożenia produktów sezonowych, ziół i całych potraw w zamrażarce. Dzięki niezwykle szczelnej pokrywce zapakowana żywność długo zachowuje świeżość. Ponadto pojemniki są lekkie i łatwe do przenoszenia, a po wykorzystaniu można je złożyć, dzięki czemu zajmują mało miejsca.

.. www.janniezbedny.pl www.janniezbedny.pl

Dostępne w czterech kolorach i rozmiarach: 350ml, 540ml, 800ml, 1200 ml.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.