Wyskocz z kapci - Nałęczowianka inspiruje Polaków do zmiany stylu życia

Każdy posiada w sobie wewnętrzną siłę do działania - musi ją tylko odkryć i odpowiednio wykorzystać. Przekonuje o tym Nałęczowianka, która motywuje Polaków do codziennej aktywności. Właśnie rozpoczęła się akcja Wyskocz z kapci, zainaugurowana spotkaniem prasowym i eventem, w którym warszawiacy mogli wymienić swoje kapcie na buty New Balance. W ten sposób Nałęczowianka wpisuje się w popularny światowy trend prowadzenia aktywnego trybu życia.

- Już zrezygnowanie z windy i wejście po schodach są dobrym początkiem. Pomocna jest w tym woda, która w aktywnym życiu powinna towarzyszyć nam każdego dnia. Woda jest źródłem witalności. Warto zawsze mieć przy sobie butelkę wody mineralnej Nałęczowianka: w drodze do pracy, do domu, podczas spaceru z psem czy jazdy na rowerze - podkreślała na spotkaniu prasowym Katarzyna Jamiołkowska, Senior Brand Manager marki Nałęczowianka, organizator akcji Wyskocz z kapci.

- W każdej zmianie, nawet takiej, która dotyczy drobnych codziennych aktywności, kluczowy jest zawsze pierwszy krok. Ważne jest, by początkowe działania były mniej wymagające i łatwiej osiągalne. Mają one zachęcić do pracy i zmotywować do dalszego działania - tłumaczył trener motywacji Maciej Stępniak. - Zmiany zawsze należy zaczynać od siebie. Aby były skuteczne najpierw należy uświadomić sobie jakie są nasze indywidualne uwarunkowania i potrzeby. Istotne jest nastawienie na cel czyli podjęcie decyzji o działaniu i wytrwałość w jego kontynuacji .

Aktorka Katarzyna Bujakiewicz oraz dziennikarz Mateusz Hładki opowiedzieli o swoich doświadczeniach i sposobach na aktywne życie na co dzień. Podczas spotkania prasowego, które poprowadziła Marzena Rogalska, symbolicznie wyrzucili też swoje kapcie do dystryBUTora wymieniając je na modne i wygodne buty New Balance, popierając w ten sposób ideę akcji.

Marzena Rogalska, Katarzyna Bujakiewicz, Mateusz Hładki   Wyskocz z kapci - Nałęczowianka inspiruje Polaków do zmiany stylu życia  24.09.2015 Studio69 - Maciej CyranMarzena Rogalska, Katarzyna Bujakiewicz, Mateusz Hładki Wyskocz z kapci - Nałęczowianka inspiruje Polaków do zmiany stylu życia 24.09.2015 Studio69 - Maciej Cyran Marzena Rogalska, Katarzyna Bujakiewicz, Mateusz Hładki Wyskocz z kapci - Nałęczowianka inspiruje Polaków do zmiany stylu życia 24.09.2015 Studio69 - Maciej Cyran Marzena Rogalska, Katarzyna Bujakiewicz, Mateusz Hładki Wyskocz z kapci - Nałęczowianka inspiruje Polaków do zmiany stylu życia 24.09.2015 Studio69 - Maciej Cyran

- Być witalnym, to dla mnie żyć intensywnie. I sprawiać sobie od czasu do czasu przyjemność. Aktywność fizyczna ma niewątpliwie wpływ na sylwetkę, ale dla mnie jest to tzw. przyjemny, efekt uboczny. Przede wszystkim wpływa na dobre samopoczucie, otwiera umysł, zbliża z własnym ciałem. Najlepsze decyzje podejmuję podczas biegania. To też dodatkowy zastrzyk energii - podkreśla aktorka Katarzyna Bujakiewicz.

Dziennikarz Mateusz Hładki przyznaje: - W pełnej zgodzie ze sobą mogę powiedzieć, że chwytam życie pełnymi garściami. Zmieniłem nawyki i wszystko zmieniło się na lepsze. Zostawiłem swoje dawne życie za sobą. Dbam o siebie. Teraz czuję się dobrze wśród ludzi, mentalnie. Witalny stan ducha i ciała, które nazywam wewnętrzną zgodą, łatwiej było osiągnąć, gdy efekty stawały się widoczne również na zewnątrz.

Spotkanie prasowe oraz event z dystryBUTorem zorganizowane w centrum Warszawy przy Placu Defilad zaingurowały akcję promocyjną Nałęczowianki Wyskocz z kapci, która zachęca wszystkich Polaków do aktywnego stylu życia na co dzień. Działania prowadzone w prasie, TV, na www oraz kanałach społecznościowych zachęcają i motywują do wykonania pierwszego kroku ku witalności, która idzie w parze z nagrodami. Aby wziąć udział w loterii, należy kupić trzy Nałęczowianki i wysłać sms z numerem paragonu. Po otrzymaniu wiadomości zwrotnej o wygranej, uczestnicy zabawy odsyłają swoje kapcie, z których wyskoczyli. Ich zdjęcie znajdzie się na personalizowanym t-shircie, który wraz z butami New Balance otrzymają w nagrodę.

7 zasad witalności

Nałęczowianka przygotowała również 7 zasad witalności. To kilka prostych reguł, które wpłyną pozytywnie na twoje samopoczucie i sprawią, że będziesz tryskać energią!

1. Nie bój się falstartu - w końcu lepiej próbować, niż żałować.

2. Uśmiechaj się na każdym kroku.

3. Nigdy nie stój w miejscu.

4. Ścigaj się z własnymi słabościami.

5. Przeganiaj nudę.

6. Doganiaj marzenia.

7. Pij Nałęczowiankę i żyj pełnią życia!

Więcej informacji o kampanii: www.wyskoczzkapci.pl

Copyright © Agora SA