Pokaż swój unikalny styl w Reebok Floatride Run Flexweave

Reebok Floatride, najlepsze w historii marki buty biegowe, zyskały tego lata nową cholewkę i wygląd, który podkreśli charakter każdej sportowej stylizacji. Lekkość, amortyzacja, wytrzymałość i intensywny kolor - Reebok Floatride Run Flexweave, to propozycja dla tych, którzy lubią się wyróżniać na każdym kroku - na spacerze i w biegu.

Tegoroczny model łączy technologię pianki Floatride z innowacyjną cholewką Flexweave, najnowszym odkryciem marki Reebok. 

Reebok Floatride Run Flexweave to uniwersalne obuwie biegowe, które zapewnia idealną amortyzację i sprężystość, chroni stopę przed urazami, a przy tym świetnie się prezentuje. Dedykowane na krótkie i średnie dystanse oraz zróżnicowane nawierzchnie, sprosta wymaganiom osób ceniących komfort na każdym kroku.

Reebok Floatride sprawdzą się zarówno w przypadku profesjonalistów, nastawionych na osiągi, osób wybierających kilkukilometrowe trasy, jak i tych, którzy poszukują wygodnego buta na długie spacery.

Reebok Floatride Run FlexweaveReebok Floatride Run Flexweave Informacja prasowa

To co wyróżnia najnowszy model, to Flexweave, opatentowana technologia marki Reebok - zaawansowany materiał skonstruowany z sieci włókien starannie połączonych ze sobą zespoleniami w kształcie ósemek. Powstała w ten sposób cholewka jest przewiewna i elastyczna, a jednocześnie wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Podeszwa środkowa buta została wykonana z pianki Floatride. Jednolita struktura komórkowa sprawia, że pianka pochłania wstrząsy i daje poczucie lekkości każdego kroku. Cienka warstwa gumy na podeszwie zewnętrznej zapewnia przyczepność, a wzmocnienie z pianki EVA dodatkowo stabilizuje stopę. Reebok Floatride Run Flexweave występują w wersji dla niej i dla niego.

W tegorocznym modelu nowoczesna konstrukcja buta została połączona z energetycznymi, żywymi kolorami. W ten sposób powstał stylowy mix, który doda charakteru zarówno treningowej stylizacji, jak i sportowym zestawom wybieranym na co dzień. 

Reebok Floatride Run FlexweaveReebok Floatride Run Flexweave Informacja prasowa

Model Reebok Floatride Run Flexweave dostępny jest w sprzedaży w sklepach Sklep Biegacza i runnersclub.pl, a także na stronie reebok.pl.