Przetestowałyśmy nową kolekcję adidas Alphaskin. 'Czułam, że mam moc!'

adidas Alphaskin to najnowsza kolekcja ubrań, która idealnie dopasowuje się do ciała, by trening lub start był bardziej efektywny i komfortowy. Redaktorki Myfitness.pl jako jedne z pierwszych mogły ją przetestować i sprawdzić. Jakie są ich spostrzeżenia? Zobaczcie sami!

Nowa kolekcja adidas Alphaskin


adidas rewolucjonizuje warstwę podstawową ubrań sportowych. Wyeliminowanie
wyraźnych szwów i kinetyczne dopasowanie do ciała powoduje, że ubranie
porusza się zgodnie z ruchem sportowca. W przeciwieństwie do tradycyjnych ubrań sportowych Alphaskin nie powoduje żadnych niepożądanych podrażnień czy tarć tkaniny o skórę, co pomaga sportowcom skupić całą swoją uwagę na treningu lub występie.

Aga i Karolina z redakcji Myfitness.pl postanowiły sprawdzić, czy to, co zapewnia producent, jest prawdą i jak ćwiczy się w innowacyjnych ubraniach marki. Warto też dodać, że nasze redaktorki jako pierwsze mogły zobaczyć i przetestować kolekcję adidas Alphaskin. Oprócz nich mogły to zrobić inne gwiazdy współpracujące z marką takie jak Ewa Chodakowska, Sylwia Nowak, Agata Biernat, Julita Kotecka, Anna Dziedzic czy Ada Palka

'Ćwicząc w tej kolekcji, czułam się jak ryba w wodzie' - mówi Aga z Myfitness.pl'Ćwicząc w tej kolekcji, czułam się jak ryba w wodzie' - mówi Aga z Myfitness.pl fot. adidas

"Ćwicząc w tej kolekcji czułam się jak ryba w wodzie" - mówi Aga z Myfitness.pl


Jako kobieta uwielbiam ładne rzeczy dlatego, kiedy zobaczyłam najnowszą kolekcję adidas Alphaskin od razu uśmiechnęłam się pod nosem. Choć te ubrania nie są słodko cukierkowe to u sportowców wywołują pozytywne emocje. U mnie było dokładnie tak samo. Już na sam widok kolekcji chce się iść na trening. Podczas wykonywania ćwiczeń takich jak pompki, przysiady, burpees czy deska z odwodzeniem ręki rzeczywiście nie czujemy, że mamy na sobie jakiekolwiek ubrania. Top idealnie podtrzymuje nasz biust, a legginsy 'pracują' razem z nami. Wszystko jest na swoim miejscu. 

Ubrania treningowe muszą być wykonane z najwyższej jakości produktów, a ta kolekcja właśnie z takich jest. Materiał jest elastyczny i doskonale opina nasze ciało, a przez to w ogóle nie czujemy, że mamy coś na sobie. Pierwszy raz ćwicząc, mogłam skupić się tylko i wyłącznie na treningu, a nie na tym, czy przypadkiem materiał od legginsów nie prześwituje lub czy top, aby na pewno jest idealnie dopasowany. 

Podsumowując ta kolekcja bardzo przypadła mi do gustu i wiem, że od teraz ten zestaw będzie moim ulubionym. 

'Czułam, że mam tę moc' - mówi Karolina z Myfitness.pl'Czułam, że mam tę moc' - mówi Karolina z Myfitness.pl fot. adidas

"Czułam, że mam tę moc" - mówi Karolina z Myfitness.pl


Muszę przyznać, że byłam zaskoczona tym, jak tkanina przylega i dostosowuje się do ciała. Bardzo lubię idealnie dopasowane ubrania, nie za luźne, nie za ciasne, bez marszczeń. Szczególnie na treningu, kiedy liczy się komfort i koncentracja. Ubranie nie krępowało moich ruchów, podczas kopnięć tkanina była elastyczna. Mogłam swobodnie i dynamicznie poruszać się po sali treningowej, wykonując swój trening w pełnym skupieniu. Kolor również przypadł mi do gustu, jest intensywny, wyrazisty. Czułam, że mam moc!

Przełom w trenowaniuPrzełom w trenowaniu Myfitness.pl

Przełom w trenowaniu


Najnowsza kolekcja marki ma zachowywać się jak 'druga skóra', czyli podczas treningu ma być dla nas w ogóle niewyczuwalna. Rzeczywiście, kiedy intensywnie trenujemy, nie powinniśmy zwracać uwagi na to, że coś nas drapie czy odstaje. Producent zapewnia, że kolekcja Alphaskin ma pomóc sportowcom w osiąganiu jeszcze lepszych rezultatów. W naszym teście oceniałyśmy ubrania podczas wykonywania treningów siłowych, funkcjonalnych, a także sztuk walki. Jaki jest tego efekt? Zobaczcie niżej. 

Czy kolekcja ADIDAS ALPHASKIN spełniła nasze oczekiwania?Czy kolekcja ADIDAS ALPHASKIN spełniła nasze oczekiwania? Myfitness.pl

Czy kolekcja adidas Alphaskin spełniła nasze oczekiwania?


Jednogłośnie stwierdzamy, że ta kolekcja jest niesamowita. Jako trenerki zwracamy ogromną uwagę na to, w czym ćwiczymy. Ubrania te muszą być nie tylko ładne, ale przede wszystkim wykonane z najwyższej jakości materiałów, muszą dobrze odprowadzać pot, a także musi nam się w nich komfortowo ćwiczyć. adidas Alphaskin to ubrania dla zawodowych sportowców, ale również dla osób, które intensywnie ćwiczą na siłowni czy wykonują inne aktywności fizyczne. Tak naprawdę kolekcja jest dla wszystkich, bez względu na to, czy jesteśmy początkujący, czy trenujemy na bardziej zaawansowanym poziomie. Kluczem jest to, że w tych ciuchach jest nam po prostu wygodnie, a do tego dzięki nowoczesnemu designowi wyglądamy w nich ładnie. Warto też dodać, że Alphaskin dostępny jest w trzech poziomach kompresji, by spełnić oczekiwania i potrzeby sportowców uprawiających różne dyscypliny:

Alphaskin 360
- Najwyższy stopień kompresji
- Płaskie, klejone, odblaskowe szwy zapewniają idealne dopasowanie


Alphaskin TECH
- Kompresja średniego stopnia
- Elegancki design zapewnia wspomagające dopasowanie
- Technologia CLIMACHILL zapewnia świeżość i suchość w trakcie treningu


Alphaskin SPORT
- Lekka kompresja zapewnia uczucie wsparcia.
- Technologia CLIMACOOL zapewnia świeżość i suchość w trakcie treningu

Kolekcja dostępna w sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym www.adidas.pl/alphaskin