Tancerz Łukasz Czarnecki pokazał swoje zdjęcie sprzed 10 lat. "W oczach obłęd i diabelskie myśli, styl życia mało sportowy"- komentuje zdjęcie

Chyba każdy z nas pamięta czasy programu 'Taniec z gwiazdami'. Jeszcze kilka lat temu telewizyjne show podbijało serca publiczności, ale również gwiazd, które marzyły o tym, żeby wystąpić w tym programie. Dokładnie 10 lat temu tancerz Łukasz Czarnecki brał udział w 'Tańcu z gwiazdami'. Jego partnerką była aktorka Anna Guzik. To właśnie z nią tancerz zdobył największe trofeum, wygrywając program. Jak wyglądał wtedy, a jak wygląda teraz? Sprawdźcie.

Łukasz Czarnecki na swoim Instagramie opublikował zdjęcie sprzed 10 lat, na którym przypomniał swoim fanom, że to właśnie wtedy wygrał 'Taniec z gwiazdami', ze swoją partnerką Anią Guzik. Pod postem pojawił się również długi wpis, w którym Łukasz wspomina tamte lata.

- "10 lat minęło od mojej wygranej w Tańcu z gwiazdami. Z tej okazji zastanawiam się, czy może znowu włosów nie zapuścić. Ok...żarcik. Miałem wtedy 21 lat. W oczach obłęd i diabelskie myśli, styl życia mało sportowy. Pomimo że trenowałem całymi dniami, nie dawałem mojemu ciału wytchnienia i nie potrzebnie się niszczyłem. Teraz w wieku 31 lat czuje się mega dobrze i powiem wam że warto wziąć się w garść. W każdej chwili! Nie szukając wymówek. Bardzo się cieszę, że nastała moda na bycie fit! Widzę po młodych, że wybierają nie tylko imprezki i hulaj dusza - jestem nieśmiertelny. Wiec im szybciej zaczniemy tym lepiej! Oczywiście świętoszkiem nie jestem i lubię się zabawić, ale grunt to równowaga i nie dać się zwariować. W jedną ani drugą stronę. Dzięki za uwagę. Miłego wieczoru."

Od tamtego czasu w życiu Łukasza bardzo dużo się zmieniło. Jak napisał w swoim poście wziął się w garść, a jego metamorfoza jest godna pozazdroszczenia.

Przede wszystkim Łukasz zmienił fryzurę, styl, a także zaczął ćwiczyć na siłowni. Tancerz chętnie na swoim profilu pokazuje fotki swojej bardzo wyrzeźbionej sylwetki. Regularne treningi i zdrowa dieta poskutkowały tym, że takiego ciała pozazdrościć mu może nie jeden facet.

Niestety jego fanki są zawiedzione, bo Łukasz nie tylko jest zajęty, ale również ma córeczkę, z którą często wrzuca zdjęcia na Instagrama.