Wyjatkowy projekt fotograficzny #BlackAndWhiteBeauty

#BlackAndWhiteBeauty to projekt fotograficzny, do którego została wybrana i zaproszona setka kobiet o różnych zawodach, wieku i urodzie by pokazać przekrój kobiecego piękna, które nie potrzebuje ekipyi retuszu. Autorem projektu i zdjęć jest Bastek Czernek.

Popularność, wykonywany zawód czy liczba followersów nie jest istotna dla samoakceptacji. Najważniejsze jest to by zawsze być sobą, nie wstydzić się swojego wyglądu - inna nigdy nie znaczy gorsza. Każda kobieta zasługuje na uwagę, szacunek i akceptację. Ramię w ramię, wszystkie uczestniczki budują siłę kobiet.
Uroczystym zakończeniem projektu będzie wystawa w marcu 2018 roku.
Do tego czasu cyklicznie będą publikowane zdjęcia na profilach społecznościowych autora oraz każdej z fotografowanych osób. W projekcie wzięło udział wiele kobiet z mediów i showbiznesu: Basia Kurdej-Szatan, Julia Kamińska, Joanna Moro, Ada Fijał, Małgorzata Ohme, Agnieszka Kałuża, Karina Kunkiewicz, Joanna Majstrak, Agnieszka Kawiorska, Kasia Moś, Kasia Dziurska, Macademian Girl, Sylwia Nowak, Lidia Kopania, Magdalena Narożna, Pin Up Candy, Eliza Gwiazda, Ewa Siniarska i wiele innych wspaniałych kobiet.

BlackAndWhiteBeautyBlackAndWhiteBeauty Bastek Czernek

Zobacz więcej na: www.instagram.com/bastekczernek

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.