Debiuty PZKFITS Summer Edition na FIWE 2017

Po raz pierwszy najważniejsza impreza w życiu każdego kulturysty odbędzie się na targach FIWE. Decyzją Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego Debiuty Kulturystyczne IFBB - PZKFiTS będą odbywały się dwa razy w roku. Letnia edycja odbędzie się podczas targów w dniach 9 i 10 września na terenie EXPO XXI w Warszawie.

W ubiegłorocznej edycji Debiutów wzięło udział kilkaset zawodników i zawodniczek z całej Polski. W 2017 roku PZKFiTS zapowiedziało podwojenie tej liczby i najwyraźniej zamierza osiągnąć ten cel organizując zwody podczas największych targów branży fitness&wellness w Polsce i we wschodniej Europie.

Debiuty PZKFITS Summer EditionDebiuty PZKFITS Summer Edition FIWE 2017

W tym roku targi FIWE zgromadzą ponad 30 000 odwiedzających, a wśród nich fanów sportów sylwetkowych, dla których organizatorzy przygotowali specjalną Strefę Bodybuilding. Debiuty PZKFiTS będą jednym z kluczowych wydarzeń tej strefy i będą rozgrywane przez dwa dni targów.

Rywalizacja rozegra się w podziale na kategorie:

- Fitness sylwetkowe kobiet: open

- Bikini fitness kobiet: 163 cm, 168 cm, 172 cm i +172 cm + open

- Fitness plażowe mężczyzn: 174 cm, 178 cm, 182 cm i +182 cm + open

- Kulturystyka klasyczna mężczyzn:180 cm, +180 cm + open

- Kulturystyka mężczyzn: 80 kg; 90 kg; +90 kg + open

Szczegółów dotyczących zgłoszeń znajdziecie na www.pzkfits.pl 

Partnerem strategicznym strefy Bodybuilding na FIWE zostało All Nutrition. Złotym sponsorem wydarzenia jest firma Evolite Nutrition, srebrnym sponsorem Performance Sport Nutrition, a partnerami Propharm Nutrition oraz FitMax.

Chcesz obejrzeć zawody? Kup bilet na: www.fiwe.pl/bilety

Dołącz do wydarzenia na FB i bądź na bieżąco z informacjami o Debiutach PZKFiTS