Druga edycja Gym Hero DJ Training pod hasłem "Higher Level of Training"

Tym razem razem z marką  Gym Hero i warszawskim Klubem Level 27 zapraszamy na treningi w chmurach.

Startujemy już o 14:30 w Level 27, na dwudziestym siódmym piętrze Milenium Tower w Warszawie, a kończymy grubo po północy na naszym klubowym Fit-afterze! 

W programie sześć treningów - JUMPING TRAP FITNESS, EDM Combat Cross, CardioBox, INDY CHILL YOGA, H.I.I.T HOUSE MUSIC TRAINING - w akompaniamencie DJskim na żywo, które poprowadzą cudowne i energiczne trenerki:

  • Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Matracka
  • Sylwia Nowak i Michał Bernat 
  • Joanna Wróblewska
  • Gosia Reysner
  • Ewelina Godlewska 
  • Ewelina Krawczyk

W trakcie wydarzenia skorzystacie również z cyklu wykładów dotyczących zdrowego żywienia w sporcie oraz masy atrakcji od partnerów wydarzenia. W tym darmowe badania składu ciała i konsultacje dietetyczne.

W klubowym barze czeka na Was wspaniałe fit-menu, w którym znajdziecie pyszne zielone soki i przepyszne dania, w pełni spełniające wymagania każdej fit kobiety!

A od 21:00 zapraszamy na nocne afterparty z naszymi DJami i Trenerkami!Treningi:

GOŚCIE SPECJALNI myfitness.pl:

1. Sylwia Nowak i Michał Bernat - CardioBox - czyli specjalność ekipy myfitness.pl. Sztuki walki potrafią wycisnąć siódme poty. Angażują wszystkie mięśnie i wprowadzają w swoisty trans. Sylwia Nowak i Michał Bernat od jakiegoś czasu wspólnie tworzą tę innowacyjną dyscyplinę fitnessu. Teraz macie okazję spróbować swoich sił w tym wyjątkowym stylu treningowym.

2. Karolina Brzuszczyńska + KoZa - COMBAT CROSS TRAINING 

Możliwe, że będzie to jeden z najbardziej zaskakujących i wymagających treningów w Waszym życiu. Karoilina jest absolutną fanką sportów walki. W swoich treningach przemyca elementy Taekwondo, Capoeiry i Kik Boxingu łącząc tym samy przyjemność intensywnego treningu z podstawami samoobrony, więc jeśli lubicie wyzwania Karolina czeka na Was w atmosferze In Nae - czyli wytrwałości i samozaparcia. :D

KoZa jako maestro, powołał do życia energiczny EDMowy set, który idealnie wpasowuje się w agresywną horeografię treningu oraz daje niesamowitego, energetycznego kopa!

3. Gosia Reysner + Johnny W - H.I.I.T HOUSE MUSIC TRAINING

 Gosia to profesjonalna trenerka Fitness i Crossfit level 1 oraz totalna petarda !!! Kiedy robi burpees zrywa się wiatr! :D Nic dziwnego, że magazyn Shape mianował Gosię ich TOP Trenerką! Jej specjalnością jest Trening Interwałowy Wysokiej Intensywności, TABATA oraz Trening Funkcjonalny, więc szykujcie się na poważny wycisk w rytm wyjątkowego, DJskiego seta, którego zagra dla Was...

Johnny W -tym razem występuje w roli gospodaża w swoim home club - level 27 - Jasiek uwielbia ciepłe housowe brzmienia z mocnym beatem, tak idealnie komponującym się z rytmem ćwiczeń Gosi. Gwarantujemy Wam, że poczujecie moc oraz potęgę i przełamiecie swoje wszelkie bariery!

4. Ewelina Godlewska + Nat Young - INDY CHILL YOGA

Ewelina jest wymagającą perfekcjonistką zwłaszcza w temacie ukochanej Jogii, której dedykowała całe swoje "JA". Jest profesjonalną trenerką, współautorką książki Po pierwsze JOGA, czołowym członkiem ekipy Samo Centrum Wszechświata oraz chodzącą inspiracją. Decydując się na jej trening musicie otworzyć się na absolutną równowagę. Ewelina jest też pełną ciepła i miłości kobietą, która ucząc "Powitania Słońca", potrafii doprowadzić podopiecznych do pełnego relaksu duszy.

 Nat Young to esencja dobra. Wychowanek Luzztro, wypełniony głębokim beatem i techno energią. Specjalnie dla Eweliny połączył gatunki - Down Tempo, Chillout oraz Indy by stworzyć atmosferę wyjątkowo dynamicznej równowagi.

Wychillujcie zatem z Ewelina Godlewska Yoga Teacher i Nat Young

 5. Cząstka skacze (Joanna Wróblewska)+ DJ CNR - JUMPING TRAP FITNESS

Cząstka jest trenerem Jumping Fitness oraz Trenerem Personalnym. Jej niepowtarzalna energia i zaangażowanie liczone jest w tysiącach niutonów. Cząstka eksploduje energią na każdym treningu. Mieży cały metr sześćdziesiąt w kapeluszu, a kiedy skacze na swoich ukochanych trampolinach, kolana latają jej nad głową :D

Jumping Fitness to dyscyplina ściśle związana z muzyką. DJ CNR pobawi się mocnym, trapowym motywem, pełnym rapowej motywacji. CNR jest nieocenionym mistrzem czarnych beatów i fanatykiem skreczu, mierzącym ze dwa metry wzrostu, więc w połączeniu z Cząstką tworzą parę idealną :D

6. Krawczyk Ewelina + Jacob Core - MASH UP FUNCTIONAL TRAINING
Ewelina jest trenerką personalną oddaną służbie wszystkim dzielnym Mamom. Jej autorski projekt #PowerMama możecie testować w Samo Centrum Wszechświata. Pozytywna energia i specjalnie dobrane ćwiczenia wyprowadzą na prostą każdą świeżo upieczoną Mamuśkę!

Jacob Core to mały lawirant, zwłaszcza jeśli chodzi o style muzyczne. Bardzo szybko dogadał się z Eweliną i wspólnie przygotowali set, ktory podniesie poziom endorfin i doda skrzydeł lepiej niż niejeden energetyk w puszcze. Czeka na Was mocny FIt Beat!

Zapisy na treningi drogą mailową na trening@gymhero.eu

Partnerzy wydarzenia:

- Primavika - w prezencie przeznacza wiele pysznych produktow spożywczych, by Wasze szafki były pełne zdrowych produtów!

- CHIAS - w Gift-pakach znajdziecie również energetyzujące soki na bazie nasion chia! 

- FitAdept - w prezencie od nich otrzymacie zaproszenia na darmowe treningi w wybranym przez Was klubie fitness! 

- Max Sport, advanced nutrition PL - zapas batonów, draży i innych fit-łakoci idealnych na po treningowy, szybki posiłek. :)

Na miejscu również:

- Strefa Mocy będzie częstować Was pysznymi shakeami opartymi o ich autorskie receptury.

- Whoopy Whey - Pierwsze w Polsce Lody Proteinowe - obczęstuje Was swoimi autorskimi, mrożonymi pysznościami. 

- Zero Gravity - zorganizuje dla Was konkurs na TRICK BOARD i rozlosuje voucher na wyjazd

- Fuji Instax - czyli aparaty do fotografii natychmiastowej, dzięki którym zachowasz najfajniejsze wspomnienia. Na miejscu będzie można testować aparaty i robić sobie pamiątkowe foty "na lodowkę" ♥ ♥ ♥

>>> Be there with us and train like you crazy <<<

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.