Pierwsze medale w programie Jatomi Champions!

Coraz więcej młodych sportowców zgłasza się do bezpłatnego programu wsparcia treningowego i ogłasza pierwsze sukcesy.

Od oficjalnej inauguracji programu wsparcia treningowego Jatomi Champions w kwietniu tego roku do akcji oficjalnie przystąpiło już 80 osób. Darmowe treningi w siłowniach Jatomi Fitness na terenie całej Polski przyniosły już pierwsze efekty w postaci znaczących tytułów i medali. Uczestnicy programu dali się także poznać szerszej publiczności poprzez udział w akcji Jatomi Challenge, gdzie rywalizowali z internetowymi gwiazdami sportu.

Program Jatomi Champions nabiera tempa a jego uczestnicy – coraz więcej wiary we własne możliwości!

Jatomi Champions to nowoczesny program wsparcia treningowego dla młodych sportowców opracowany przez sieć Jatomi Fitness. Inicjatywa adresowana jest do reprezentantów Polski we wszystkich dyscyplinach sportu, startujących w zawodach rangi międzynarodowej. To właśnie z myślą o przyszłych mistrzach olimpijskich sieć Jatomi Fitness udostępnia wszystkie swoje kluby i umożliwia bezpłatne korzystanie z całej ich infrastruktury, bez ograniczeń czasowych.

Dzięki programowi, młodzi, zdolni sportowcy mogą raz na zawsze zapomnieć o spartańskich warunkach, w jakich części z nich zdarzało się trenować: o zimnych salach ze starym i zdekompletowanym sprzętem, bez zaplecza sanitarnego i pomocy z zewnątrz – mówi Trevor Brennan, CEO Jatomi Fitness.

Do programu przystąpiło już ponad 80 osób trenujących najróżniejsze dyscypliny: od żeglarstwa, przez hokej na lodzie i łyżwiarstwo figurowe, po taekwondo czy bowling.

Weronika DereszWeronika Deresz Jatomi Fitness

Uczestnicy programu odnoszą już pierwsze duże sukcesy na arenie międzynarodowej. Jedna z pierwszych podopiecznych Jatomi Fitness – Weronika Deresz – wywalczyła tytuł mistrzyni Europy w wioślarskiej dwójce podwójnej wagi lekkiej. W sportowych zmaganiach pokonała m.in. reprezentację Holandii, w której startowała aktualna mistrzyni olimpijska w tej konkurencji . Kilka tygodni wcześniej polska drużyna z uczestniczką programu na pokładzie okazała się najlepszym teamem podczas Pucharu Świata w Belgradzie.

Marcin Filipiak i Michał OwczarzakMarcin Filipiak i Michał Owczarzak Jatomi Fitness

Treningi w Jatomi Fitness pozwoliły także zbudować formę Marcinowi Filipiakowi. Pod koniec maja zawodnik kadry Polski Kettlebell zdobył złoty medal podczas BOLT World Championships 2017. Filipiak był też uczestnikiem pierwszego z czterech odcinków pierwszego w Polsce Live Fitness Show – Jatomi Challenge.

Jatomi Challenge to sportowe wyzwanie, w którym naprzeciw siebie stanęli profesjonalni zawodnicy i sportowi celebryci. W przygotowanych specjalnie dla nich „pojedynkach” musieli zmierzyć się ze sobą w różnych konkurencjach. Wszystkie wydarzenia były transmitowane na żywo na Facebooku.

Zawodowi sportowcy, którzy rywalizowali z gwiazdami byli właśnie uczestnikami inicjatywy Jatomi Champions. Udział w projekcie umożliwił im nie tylko „sprawdzenie się” w najróżniejszych konkurencjach, ale także zaprezentowanie siebie i uprawianych dyscyplin przed szeroką publicznością.

W sumie, w pojedynkach odbywających się w maju w czterech miastach Polski, zmierzyli się:

W Warszawie – Michał „Owca” Owczarzak (Warszawski Koks) vs. Marcin Filipiak (kettlebell) à remis

W Krakowie – Łukasz „Luka” Trochonowicz vs. Konrad Kłusek (kickboxing) à remis

We Wrocławiu – Jacek Gadzinowski vs. Jakub Baron (karate) à 3:5

W Gdyni – Małgorzata Kędzierska (Szpilki na Siłowni) vs. Tomasz Sordyl (wspinaczka) à 4:5

Małgosia Kędzierska i Tomek SodrylMałgosia Kędzierska i Tomek Sodryl Jatomi Fitness

W ostatecznej klasyfikacji młodzi zawodowcy wygrali z internetowymi gwiazdami 4:2.

Trzymamy kciuki za naszych podopiecznych i będziemy bacznie przyglądać się ich dalszej sportowej karierze – mówi Trevor Brennan – Będziemy także starali się na bieżąco wsłuchiwać w potrzeby sportowców i na nie reagować, dostosowując do nich program w ramach oferty, jaką dysponujemy w naszych obiektach. To wszystko po to, aby móc zapewnić uczestnikom programu najlepsze możliwe warunki treningowe.

Monika Pyrek i Robert KorzeniowskiMonika Pyrek i Robert Korzeniowski Jatomi Fitness

Zgłoszenia do programu Jatomi Champions cały czas trwają!
Do akcji przystąpić mogą wszyscy sportowcy reprezentujący Polskę na zawodach międzynarodowych. Podstawą aplikacji jest wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres jatomichampions@jatomi.com. Regulamin programu dostępny jest na stronie www.jatomifitness.pl.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.