"Letni detoks" - specjalne wydanie tygodnika "Tylko Zdrowie" już w sprzedaży!

"Letni detoks. 14-dniowy program odnowy ciała i umysłu" to specjalne wydanie magazynu "Tylko Zdrowie" ukazującego się w piątki z "Wyborczą".

Pismo liczy 124 strony i jest poświęcone naturalnym metodom dbania o ciało i psychikę. Porad udzielają w nim najlepsi eksperci: dietetycy, lekarze, trenerzy i psycholodzy.

Czytelnicy dowiedzą się m.in., co zmienić w diecie, by poczuć się latem lżej, którymi ziołami warto się wspomagać, jak nauczyć się nicnierobienia, co zmienia w nas kontakt z przyrodą, czy spa naprawdę leczy, jak ruszać się regularnie bez karnetu na siłownię oraz dlaczego potrzebujemy przyjaciół.

W 35 przepisach kulinarnych magazyn podpowiada, jak wykorzystać bogactwo sezonowych warzyw i owoców - w sałatkach, potrawach z grilla, nalewkach czy deserach, które można jeść codziennie. A eksperci radzą, jak zrobić idealne kiszone ogórki.

Swoje sekrety na naturalne metody dbania o zdrowie zdradza aktorka Magdalena Cielecka.

- Ten numer „Tylko Zdrowie” to zbiór wskazówek, jak metodą małych kroków zmienić swoją dietę, poprawić samopoczucie, naturalnie wzmocnić zdrowie. Czerpać z letniej obfitości przyrody i możliwości, które stwarza urlop. Natura dała nam niesamowite możliwości dbania o siebie bez pomocy chemii. To przewodnik po tych łatwo dostępnych środkach. Wybierz te, które chcesz, i poświęć im 14 dni. Już tyle wystarczy, by odczuć korzyści z regularnego ruchu czy jadania porządnych porcji zieleniny. Metodą małych kroków możesz wreszcie zgubić brzuch czy pozbyć się problemów ze snem - tłumaczy redaktorka naczelna „Tylko Zdrowie” Katarzyna Staszak.

Pismo „Letni detoks" będzie dostępne w punktach sprzedaży prasy przez najbliższe trzy miesiące. Wydanie będzie można również kupić na Kulturalnysklep.pl oraz - w formie cyfrowej - na Publio.pl. Numer kosztuje 11,99 zł i zawiera 124 strony w formacie 205x270 mm.