Fani Lewandowskiej krytykują: zostawiła dziecko i poszła na trening

Tuż po porodzie na Instagramie Ani Lewandowskiej ukazało się zdjęcie z treningu, pod którym pojawiła się fala krytyki. Fani zarzucają Ani, że zamiast zajmować się dzieckiem Ania wróciła do swoich obowiązków służbowych.

Ania Lewandowska mimo porodu pozostaje aktywna. Na swoim blogu zapowiedziała nowy post oraz dodała nowe zdjęcia na Instagramie. Jedno ze zdjęć, które pojawiło się tuż po porodzie Ani wywołało niesamowitą burzę wśród fanów. Co było tego przyczyną? Fani zarzucili Ani zbyt szybki powrót do aktywności fizycznej oraz do obowiązków służbowych zamiast opieki nad dzieckiem. 

Ania Lewandowska nie zwlekała z odpowiedzią. Szybko zdementowała plotki, zapewniając fanki, że zdjęcie zostało wykonane już dawno. Natomiast posty na jej bloga zaplanowała nieco wcześniej:

- Posty na blogu zaplanowałam z dużym wyprzedzeniem, także wszystko jest przygotowane. Organizacja musi być. - odpisuje Ania.

Fanki pytały również, w jakim czasie po porodzie można powrócić do aktywności fizycznej:

- Aniu jaki czas po porodzie jest bezpieczny aby wrócić do treningów? Oczywiście mówię o sytuacji gdy poród naturalny przebiegł bez komplikacji :-) jaki trening po porodzie polecasz?

My znamy odpowiedź! Według wskazówek Ani odpowiadamy:

Kolejne 6 tygodni po porodzie to okres tzw.  połogu i czas cofania się zmian, które nastąpiły w trakcie ciąży. Tak, więc powrót do ćwiczeń zaleca się dopiero po upływie około 10 - 14 dni, w których to możemy jedynie zacząć ćwiczyć dno miednicy. Natomiast dopiero po upływie 8 tygodni można stopniowo wracać do pełnej, codziennej aktywności.