Chodakowska nie kryła emocji. "Jeden z najbardziej wzruszających momentów mojego życia!"

Trenerka Ewa Chodakowska ma na swoim koncie kolejny wielki sukces! Pobiła rekord podczas targów Go Active Show, które odbyły się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Oficjalnie zostanie on wpisany do Księgi rekordów Guinnessa! Zobaczcie, co udało jej się osiągnąć i jak podzieliła się z tym fanami, we wzruszającym wpisie, który zamieściła. Po raz kolejny pokazała, że nie boi się wyzwań!

Celem zmagań było utrzymanie pozycji ciała w pozycji deski przez 60 sekund przez jak największą liczbę osób.No i udało się, rekord ustanowiony. Ewa nie kryła łez wzruszenia!

Jeden z najbardziej ekscytujących momentów tego roku... jeden z najbardziej wzruszających momentów mojego życia... Nie wiem na ile kto interpretuje ZAPIS W KSIĘDZE REKORDÓW GUINNESSA.. tak dla przypomnienia - TO TEZ REKORD ŚWIATA!
Tutaj jest zapis POLSKA.
Dla mnie promowanie aktywności fizycznej jest całym moim życiem... Oddałam się mojej pasji bez reszty - takie momenty, kiedy tyle energii, uśmiechu, ciepła, wdzięczności wraca do mnie z pomnożoną siłą...
Nadajecie rytm i sens mojemu życiu.. jestem dla Was... jestem dla ludzi.. nic innego nie chce robić to największe szczęście robić to co się kocha!
ŻYJ I DAJ ŻYĆ... nie podcinaj skrzydeł tym, którzy lecą ze swoimi marzeniami w kosmos!
Wspieraj, jeśli nie czujesz tej bajki, kibicuj tym, którzy połknęli bakcyla ?? ?? dobro zawsze wraca!
Dziękuję wszystkim za przybycie - bez Was nie ma mnie! Kłaniam się nisko! 
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.