Gazeta Wyborcza z kuponami na zakup opaski fitness TomTom Touch Cardio

W piątek, 14 kwietnia br. w Gazecie Wyborczej ukaże się pierwszy z serii specjalnych kuponów, których zebranie pozwoli na zakup markowej opaski fitness TomTom Touch Cardio w promocyjnej cenie. Kupony będą dostępne w kolejnych 10 wydaniach dziennika, a urządzenie będzie można kupić już od 26 kwietnia w Carrefour.

Zdrowy styl życia, aktywność fizyczna i uprawianie sportu stają się coraz modniejsze, a producenci elektroniki tworzą coraz to nowe gadżety, które pomagają w codziennych treningach.

TomTom Touch CardioTomTom Touch Cardio Gazeta Wyborcza

Monitor aktywności Touch Cardio stworzony przez TomTom łączy śledzenie kroków i snu oraz całodzienną kontrolę tętna bezpośrednio z nadgarstka. TomTom Touch został zaprojektowany w ten sposób, aby można było korzystać z niego 24/7. Urządzenie umożliwia śledzenie kroków, snu, tętna oraz spalonych kalorii. Jest także wyposażone w tryby sportowe służące do biegania, jazdy na rowerze lub ćwiczeń na siłowni. Korzystając z TomTom Touch można także pozostać w kontakcie z innymi osobami, dzięki otrzymywaniu powiadomień z telefonu.

TomTom Touch CardioTomTom Touch Cardio Gazeta Wyborcza

TomTom Touch CardioTomTom Touch Cardio Gazeta Wyborcza

Zebranie 10 kuponów z „Gazety Wyborczej” upoważnia do kupienia zestawu Opaski Tom Tom Cardio Touch wraz z dodatkowym paskiem w rozmiarze S w specjalnej cenie 349 zł. Najpóźniej do 23 kwietnia br. należy zarezerwować zestaw w jednym z objętych akcją sklepów sieci Carrefour za pomocą formularza rezerwacji dostępnego na stronie akcji, SMS-em lub telefonicznie. 

TomTom Touch CardioTomTom Touch Cardio Gazeta Wyborcza

Sprzedaż urządzeń rozpocznie się 26 kwietnia br. - aby dokonać zakupu, trzeba będzie udać się do wybranego sklepu, okazać kartę z kompletem kuponów oraz numer rezerwacji. Brakujące kupony będzie można zastąpić kuponem Joker, który ukaże się w wybranych wydaniach "Gazety Wyborczej".

Akcja organizowana jest przez "Gazetę Wyborczą", Carrefour i TomTom

Więcej informacji: Wyborcza.pl/kupony

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.