Giganci sportu na targach Go Active Show. Kto pojawi się na wydarzeniu?

Gwiazdy fitness i sportów siłowych - Ewa Chodakowska, Mamed Khalidov, Kevin Levrone i wielu innych. Do tego polscy olimpijczycy - Anita Włodarczyk, Artur Partyka i Robert Korzeniowski, mówcy motywacyjni i oczywiście szeroki przegląd oferty produktów i usług sportowych: od sprzętu sportowego, po suplementy i akcesoria - to wszystko znajdziemy na Międzynarodowych Targach Fitness i Sportów Siłowych Go Active Show w Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie koło Warszawy.

Aktywny styl życia staje się coraz popularniejszy na świecie i w Polsce, a rynek usług i produktów sportowych rośnie z roku na rok. W stolicy brakowało dotychczas imprezy z prawdziwego zdarzenia dla wszystkich tych, dla których ważne są: sport, aktywny styl życia i zdrowa dieta. Dostrzegli to organizatorzy Międzynarodowych Targów Fitness i Sportów Siłowych Go Active Show, które odbędą się w dniach 21-23 kwietnia 2017 w Ptak Warsaw Expo – największym  w Europie Środkowej Centrum Targowo - Kongresowym w Europie Środkowej, w Nadarzynie koło Warszawy.

Go Active ShowGo Active Show Go Active Show

 Impreza będzie łączyć klasyczne targi, czyli szeroki przegląd rynku produktów i usług sportowych z pokazami, warsztatami, seminariami oraz spotkaniami ze znanymi sportowcami z różnych dyscyplin sportu. Zakres tematyczny targów tworzą: sprzęt sportowy i fitness, sprzęt wellness, odzież i akcesoria sportowe, żywność i suplementy diety, siłownie, szkoły i kluby sportowe, szkolenia i doradztwo. Targi będą więc niepowtarzalną okazją do zapoznania się z ofertą produktów i usług z zakresu sportu i aktywności fizycznej oraz zrobienia zakupów w specjalnych, targowych cenach. Swoją obecność potwierdziły już najważniejsze sportowe marki.

Go Active ShowGo Active Show www.goactiveshow.pl

Gwiazdy różnych dyscyplin sportu w akcji

Gwiazdami targów Go Active Show będą: Ewa Chodakowska, Mamed Khalidow, Kevin Levrone, Anita Włodarczyk, Robert Korzeniowski i Artur Partyka, a także: Gosia Albin, Kasia Dziurska, Małgorzata Mączyńska, Lefteris Kavoukis, Piotr Głuchowski, Michał Karmowski, Robert Burneika, Tomek Choiński i Mariusz Pudzianowski.

Wniedzielę 23 kwietnia Ewa Chodakowska wraz Lefterisem Kavoukisem i Tomkiem Choińskim poprowadzą finał wiosennej edycji trasy Be Active Tour. Będzie to intensywny, trzygodzinny trening, podczas którego ćwiczący podejmą próbę pobicia rekordu Guinessa. W sobotę sportowych emocji dostarczą Mistrzostwa Polski Federacji NAC - Polska w kategoriach: Ms. Shape, Ms. Figure, Men's Aesthetics, Athletic (kulturystyka klasyczna), M. Body (kulturystyka ekstremalna), Debiuty, Juniorzy (do 23 roku życia) i Weterani (od 40 roku życia). Dzień później, w niedzielę, zawody Głuchowski Chellange organizowane przez Piotra Głuchowskiego. Zawodnicy zmierzą się w kulturystyce klasycznej, ekstremalnej, miss bikini oraz męskiej sylwetki.

Swoje treningi zaplanowali także Michał Karmowski – trening funkcjonalny oraz Katarzyna Dziurska – street dance. Anita Włodarczyk przeprowadzi specjalny trening dla dzieci. Warsztaty Fitness Walking poprowadzi Robert Korzeniowski, a Warsztaty Kettlebell Gosia Albin. Kevin Levrone, światowa twarz kulturystyki, poprowadzi jedno z licznych seminariów.

Seminaria, wykłady i szkolenia

Targi Go Active Show to również bogaty program edukacyjny w ramach Strefy Konferencji – "Akademii Go Acvite Show!"Partnerami strefy są: Piotr Głuchowski Sport Academy, Mauricz Team Training Center oraz Milewski & Partnerzy. Tematami wykładów będą między innymi: probiotyki w sporcie, żywienie i suplementacja aktywnych fizycznie kobiet w ciąży, dietoterapia w rehabilitacji, efektywne odchudzanie i budowanie beztłuszczowej masy ciała. Swoje zajęcia poprowadzą również znani trenerzy mentalni i mówcy motywacyjni: Jakub B. Bączek, Łukasz Cybulski, Zuzanna Rzepecka i Kamil Lizurej.

Go Active ShowGo Active Show Go Active Show

Zobaczcie 10 wyjątkowych atrakcji Go Active Show, których nie możecie przegapić!

To będzie wielkie wydarzenie dla wszystkich miłośników sportu. Prawdziwe gwiazdy różnych dyscyplin sportu – Ewa Chodakowska, Mamed Khalidow, Kevin Levrone i wielu innych, polscy olimpijczycy – Anita Włodarczyk, Artur Partyka i Robert Korzeniowski, zawody, treningi i warsztaty, porcja praktycznej wiedzy od trenerów mentalnych i oczywiście szeroki przegląd oferty produktów i usług sportowych: od sprzętu sportowego, po suplementy i akcesoria – to wszystko znajdziemy na Międzynarodowych Targach Fitness i Sportów Siłowych Go Active Show w Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie koło Warszawy. Poznaj 10 najlepszych atrakcji imprezy.

Go Active ShowGo Active Show www.goactiveshow.pl

1. WIELKI FINAŁ BE ACTIVE TOUR z Ewą Chodakowską i bicie Rekordu Guinessa
W niedzielę, 23 kwietnia Ewa Chodakowska wraz Lefterisem Kavoukisem i Tomkiem Choińskim poprowadzą finał wiosennej edycji trasy Be Active Tour. Będzie to intensywny, trzygodzinny trening, podczas którego ćwiczący podejmą próbę pobicia rekordu Guinessa.

2. POKAZOWY TRENING MMA w wykonaniu Mameda Khalidowa
Mamed Khalidov od lat jest uważany za jednego z najlepszych zawodników wagi średniej na świecie. Niepokonany od 2010 roku zawodnik Berkut Arrachion Olsztyn ma na koncie serię 12 zwycięstw i tylko trzy razy w przeciągu ostatnich siedmiu lat walczył dłużej niż jedną rundę. Podczas targów Go Active Show odbędzie się otwarty dla publiczności, pokazowy trening MMA.

3. SEMINARIUM z Kevinem Levronem
Przyjdź i posłuchaj co ma do powiedzenia ikona amerykańskiej kulturystyki. Kevin Levrone to wielokrotny uczestnik najbardziej prestiżowych zawodów kulturystycznych. W ciągu swojej kariery wystartował 68 razy w IFBB i wygrał 23. Pomimo kontuzji i długiej przerwy od profesjonalnej sceny, Kevin ogłosił swój powrót na Mr. Olimpia 2016.

4. POLSCY OLIMPIJCZYCY w akcji
Na targach Go Active Show spotkamy polskich olimpijczyków: Anitę Włodarczyk, Roberta Korzeniowskiego i Artura Partykę.

Nasza aktualna rekordzistka świata i mistrzyni olimpijska przeprowadzi specjalny, pokazowy trening dla dzieci.

Robert Korzeniowski poprowadzi warsztaty Fitness Walking, zdrowej i efektywnej alternatywy dla runningu, zapewniającej bezpieczny, harmonijny i kompletny rozwój sprawności psychofizycznej.

Gdzie szukać motywacji? - na to pytanie odpowie Artur Partyka. To będzie wykład doświadczonego sportowca na temat motywacji, konsekwencji w dążeniu do celu oraz radzeniu sobie z niepowodzeniami.

Olimpijczycy wezmą również udział w specjalnym Śniadaniu z Olimpijczykami dla klubowiczów JATOMI Fitness. Uczestnicy zostaną wytypowani w konkursie zorganizowanym przez sieć.

4. MISTRZOSTWA POLSKI FEDERACJI NAC – POLSKA i ZAWODY GŁUCHOWSKI CHALLENGE

W sobotę i niedzielę niezwykłe emocje czekają na wszystkich amatorów kulturystyki. W Sobotę 22 kwietnia Mistrzostwa Polski Federacji NAC – Polska w kategoriach: Ms. Shape, Ms. Figure, Men's Aesthetics, Athletic (kulturystyka klasyczna), M. Body (kulturystyka ekstremalna), Debiuty, Juniorzy (do 23 roku życia) i Weterani (od 40 roku życia). Dzień później, w niedzielę zawody Głuchowski Challenge. Kategorie: kulturystyka klasyczna, ekstremalna, miss bikini oraz męska sylwetka.

5. MISTRZOSTWA POLSKI W STREET WORKOUT 

Sobota to także Mistrzostwa Polski w kalistenice i street workoutcie światowej federacji WSWCF (World Street Workout and Calisthenics Federation). To bardzo prestiżowe zawody – sobotni zwycięzca pojedzie reprezentować Polskę na światowym finale w Moskwie, gdzie stanie ramię w ramię z najlepszymi zawodnikami z całego świata! W zawodach może wziąć udział 30 zawodników którzy przejdą wcześniej eliminacje drogą internetową. Zgłoszenia i eliminacje prowadzi Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu "Dynasty Workout". Zawodnicy będą również zbierać punkty do krajowego rankingu "Dynasty Workout Cup". Otwarcie zawodów: w samo południe, w sobotę 22 kwietnia na targach Go Active Show.

6. AKADEMIA GO ACTIVE

Profesjonalny trening ciała wymaga nie tylko regularnego wysiłku, ale również dawki fachowej wiedzy o tym jak ćwiczyć, jak się odżywiać, gdzie szukać motywacji do działania. Świetną okazją do uzupełnienia wiedzy będą zajęcia w ramach Akademii Go Active.

Wykłady Głuchowski Sport Academy: Budowanie beztłuszczowej masy ciała, Efektywne odchudzanie i Ostatni tydzień przed sceną.
Wykłady Mauricz Academy: Probiotyki w sporcie, Dietoterapia w rehabilitacji, Żywienie i suplementacja aktywnych fizycznie kobiet w ciąży, Żywienie i suplementacja w życiu sportowca amatorskiego, Joga dla początkujących.

Ponadto w Akademii odbędą się ciekawe spotkania ze znanymi i cenionymi trenerami mentalnymi z ekipy firmy szkoleniowej Milewski&Partnerzy, w tym z Jakubem B. Bączkiem – trenerem mentalnym polskich siatkarzy, coachem, przedsiębiorcą i autorem literatury motywacyjnej. Oprócz Jakuba spotkamy także Łukasza Cybulskiego, Zuzannę Rzepecką i Kamila Lizureja.

7. STREET DANCE z Kasią Dziurską
Street dance – zajęcia łączące elementy tańca nowoczesnego i trening mocno kondycyjny, kształtujący koordynację i pamięć ruchową. Zajęcia dają możliwość wszechstronnego rozwoju. Kształtują poczucie rytmu, pozwalają lepiej poczuć możliwości swojego ciała, ale przede wszystką są super zabawą dla każdego.

8. WARSZTATY KETTLEBELL z Gosią Albin

Jak poprawnie oraz bezpiecznie wykonywać podstawowe ćwiczenia z odważnikami kulowymi? Jak zwiększyć efektywność treningu kettlebell? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą Gosia Albin wraz z czołówką polskich zawodników Kettlebell Sport podczas warsztatów. Zawodnicy pokażą także przykładowe ćwiczenia mobilizacyjne i rozciągające.

9. WARSZAWSKI KOKS

Na targach spotkanie ze znanymi youtuberami. Warszawski Koks to grupa czterech przyjaciół, którzy kiedyś postanowili wrzucić na YouTube kilka filmów z siłowni. Sukces pierwszych filmów zachęcił ich do przygotowania kolejnych. Internauci pokochali ich za łączenie luzu i wiedzy merytorycznej.

10. FM.MODELS CASTING&SHOW

Go Active Show to wyjątkowa okazja by wziąć udział w castingu oraz wygrać kontrakt na współpracę z FM.MODELS – agencji modelek i modeli fitness.

W programie także szereg innych atrakcji, m.in. spotkanie z Małgorzatą Mączyńską, Robertem Burneiką, Mariuszem Pudzianowskim, a także trening funkcjonalny z Michałem Karmowskim. Ponadto targi będą świetną okazją do zrobienia zakupów: sprzętu sportowego i fitness, odzieży i akcesoriów, suplementów diety, czy usług.

Międzynarodowe Targi Fitness i Sportów Siłowych Go Active Show odbędą się  w dniach 21-23 kwietnia 2017 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.

Więcej informacji na stronie www.goactiveshow.pl oraz Facebooku.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.