H&M Kultura Fizyczna. Trenowałyśmy na deskach teatru [RELACJA]
Do teatru w sportowych butach i bluzie? Takie rzeczy miały miejsce tylko 4-5 lutego w Pałacu Kultury i Nauki. O 11:00 na dużej scenie Teatru Dramatycznego w Warszawie poprowadziłam X-Training, który przygotowałam dla uczestników wydarzenia H&M Kultura Fizyczna. Liczba osób przerosła moje najśmielsze oczekiwania! Pierwsze co nasuwa mi się na myśl o weekendowym evencie to: mnóstwo pozytywnej energii, uśmiechu i tysiące spalonych kalorii.
https://www.facebook.com/events/1858149971132246/ https://www.facebook.com/events/1858149971132246/
To był nietypowy event - nie tylko ze względu na miejsce, ale i całą aranżację. Niepowtarzalnego klimatu w trakcie treningu dodawała muzyka na żywo w wykonaniu orkiestry. X-training trwał 45 minut i wycisnął z nas ostatnie soki. Pot lał się litrami, a spalone kalorie można było wymienić na ubrania z najnowszej kolekcji H&M Sport. W im większej liczbie zajęć wzięłaś udział – tym więcej ubrań mogłaś wybrać.
https://www.facebook.com/events/1858149971132246/ https://www.facebook.com/events/1858149971132246/
Wydarzenie H&M Kultura fizyczna okazało się być nie tylko świetną okazją do ruszenia się z kanapy, ale też do spotkania niezliczonej liczby uśmiechniętych ludzi, którzy tak jak ja uwielbiają i na co dzień uprawiają sport.
Nasza redaktorka i youtuberka Paulina Kuczyńska specjalnie nagrywała dla Was relację z tego wydarzenia, którą będziecie mogli obejrzeć we vlogu na naszym kanale YouTube.
https://www.facebook.com/events/1858149971132246/ https://www.facebook.com/events/1858149971132246/
Dziękuję wszystkim za udział w treningach i wspaniałą atmosferę. Oby więcej takich okazji do spotkań.
https://www.facebook.com/events/1858149971132246/ https://www.facebook.com/events/1858149971132246/
-
Kasia Dziurska motywuje do ćwiczeń, pokazując zdjęcie sprzed lat. "Pośladki nie zrobią się piękne od samego siedzenia"
-
Zdrowa poranna rutyna. Dzięki tym nawykom przyspieszysz metabolizm i poprawisz samopoczucie
-
Trenerka Diany opowiedziała o ulubionych ćwiczeniach i przyjaźni z księżną. Wspomniała też o walce Diany z bulimią
-
Halle Berry opowiada o treningach w dobie pandemii. Aktorka zaopatrzyła się w trzy akcesoria i ćwiczy w domu
-
Pięć ćwiczeń, podczas których spalisz najwięcej kalorii. Idealne do intensywnego treningu
- Trenerka Diany opowiedziała o ulubionych ćwiczeniach i przyjaźni z księżną. Wspomniała też o walce Diany z bulimią
- Kasia Dziurska motywuje do ćwiczeń, pokazując zdjęcie sprzed lat. "Pośladki nie zrobią się piękne od samego siedzenia"
- Zbożowe batoniki domowej roboty - są niskokaloryczne, zapewnią sytość i poprawią koncentrację
- Jak poprawnie wykonać przysiad? Jillian Michaels opowiada o najczęściej popełnianych błędach
- Kristen Bell wraca do treningów, nie jest łatwo! Aktorka ma jednak dobry powód do motywacji