H&M Kultura Fizyczna - kup ubrania za spalone kalorie

Już 4 i 5 lutego w Warszawie będzie można poćwiczyć z marką H&M podczas treningów organizowanych pod nazwą Kultura Fizyczna. Repertuar na weekend zapowiada się niezwykle ciekawie! Znajdziecie w nim m.in. treningi organizowane przez myfitness.pl! Kalorie, spalone w trakcie treningu, będzie można wymieniać na ubrania H&M Sport. Nie może Was tam zabraknąć!

Akcja H&M ma na celu zachęcić ludzi do aktywności fizycznej - im więcej ćwiczysz, tym więcej ubrań zdobywasz! Zasady są proste:
1. Sprawdź, który trening Cię interesuje.
2. W dniu eventu odbierz program w recepcji na parterze. Tam też zapiszesz się na wybrany trening. Zapisy startują 30 min. przed każdymi zajęciami.
3. Na evencie będzie strefa otwarta, gdzie możesz ćwiczyć bez zapisów oraz widownia teatru, na której możesz poczekać na swoje zajęcia.
4. Ćwicz sumiennie, spalaj kalorie i baw się dobrze!
5. Po treningu zostaną Ci przyznane punkty – spalone kalorie, które wymienisz na ubrania H&M SPORT w specjalnym sklepie H&M na terenie wydarzenia.

Poniżej znajdziecie pełen harmonogram treningów. Poprowadzą je dla Was między innymi: Katarzyna Dziurska, Marlena Ciborowska z myfitness.pl, Szpilki na Siłowni czy Siostry ADIHD. Więcej szczegółowych informacji dotyczących wydarzenia zdobędziecie zapisując się do wydarzenia na Facebooku oraz sprawdzając hashtagi #HMSPORT #HMKULTURAFIZYCZNA

H&MH&M H&M

 

H&MH&M H&M

 

H&MH&M H&M

 

H&MH&M H&M