FitRewolucja w 4 krokach - wyjątkowy poradnik fitness już w sprzedaży!

FitRewolucja w 4 krokach to poradnik fitness, w którym cztery gwiazdy - Kasia Dziuska, Ada Palka, Paulina Kuczyńska (Llealicious) i Sylwia Nowak radzą, jak ćwiczyć, jak jeść, jak modnie wyglądać i jak się zrelaksować.

FitRewolucja w 4 krokach - poradnik fitness, jakiego jeszcze nie było FitRewolucja to pierwszy poradnik fitness, w którym swoje sekrety zdradziły aż 4 wyjątkowe gwiazdy fitness! Dowiesz się z niego, co motywuje je do dbania o sylwetkę, jak zaczęła się ich przygoda ze zdrowym stylem życia, jak wygląda ich jadłospis i ulubiony trening.

Do tego zobaczysz, jak wygląda tydzień każdej z dziewczyn (godzina po godzinie!) oraz obejrzysz piękne zdjęcia z sesji z fotografem Danielem Koperem. Nie możesz tego przegapić!

Kto współtworzy ten poradnik ?

FitRewolucja w 4 krokach, poradnik fitness, w którym 4 gwiazdy dzielą się sposobami na szczupłe i zdrowe ciało, myfitness.plFitRewolucja w 4 krokach, poradnik fitness, w którym 4 gwiazdy dzielą się sposobami na szczupłe i zdrowe ciało, myfitness.pl FitRewolucja w 4 krokach, poradnik fitness, w którym 4 gwiazdy dzielą się sposobami na szczupłe i zdrowe ciało, myfitness.pl FitRewolucja w 4 krokach, poradnik fitness, w którym 4 gwiazdy dzielą się sposobami na szczupłe i zdrowe ciało, myfitness.pl

Od lewej:

Paulina Kuczyńska to trenerka personalna i autorka bloga Llealicious. Od wielu lat pasjonuje się sportem, zdrowym trybem życia, a także szeroko pojętym coachingiem, czyli motywacją i pomocą w realizacji swoich celów i marzeń. Wierzy, że wszystko siedzi w głowie, a rzeczy niemożliwe nie istnieją. Pokazuje, że zdrowy tryb życia prowadzi nie tylko do osiągnięcia pięknej figury, ale też do uzyskania pewności siebie, energii do działania i komfortu psychicznego.

Sylwia Nowak to aktorka, modelka, piosenkarka i pasjonatka zdrowego stylu życia. Od dziecka marzyła, by przekazywać innym emocje na scenie czy ekranie. Kocha muzykę i gra na fortepianie. Nagrała już swój pierwszy singiel, pt: "Ukradnij". Ma za sobą już debiut na dużym ekranie i w serialach telewizyjnych. Motywuje innych do aktywnego stylu życia. Zdrowa dieta i mocny trening są nieodłącznymi elementami każdego jej dnia.

Kasia Dziurska to trenerka, instruktorka tańca i modelka fitness. Zdobyła tytuły: Mistrzyni Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzyni Europy Bikini Fitness, Mistrzyni i Wicemistrzyni Polski w Fitness Soft. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Przez wiele lat tańczyła w jednej z najlepszych grup cheerleaderek w Europie - Cheerleaders Gdynia.

Ada Palka , absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, od dziecka była związana ze sportem. Trenowała piłkę ręczną, siatkówkę i lekkoatletykę. Jest trenerką personalną, autorką metody Train My Way, a także instruktorką wielu dyscyplin sportu - narciarstwa, pływania, siatkówki, piłki ręcznej. Ćwiczy ze sportowcami - przygotowuje do startów w Rajdzie Dakar Rafała Sonika.

Dziewczyny! Do działa! "FitRewolucja w 4 krokach" to idealny sposób na to, żeby w końcu zacząć być bardziej FIT!

Wprowadź zdrowe zmiany już dziś, nie odkładaj niczego na jutro!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.