adidas #heretocreate. Inspirująca akrojoga i energetyczny hardfitness [RELACJA Z TRENINGU]

Treningi adidas #heretocreate to seria spotkań, która udowodniła, że w każdym sporcie jest miejsce na kreatywność. Za nami dwa ostatnie treningi - akrojoga oraz hardfitness.

W zeszłą środę, 19 października, joginka Marta Witecka wprowadziła nas w tajniki jogi. Trening odbył się w Studio Smolna 8, z którego okien mogłyśmy podziwiać panoramę Warszawy. 

Zaczęłyśmy od nauki podstawowych pozycji, które wymagały od nas koncentracji i wyciszenia. Następnie przeszłyśmy do nieco trudniejszego etapu, jakim była nauka elementów gimnastyki akrobatycznej. Ćwiczenia wykonywałyśmy w parach, a instruktorka pomagała nam w wykonaniu poszczególnych figur. Zajęcia zakończył pokaz akrojogi Marty i jej partnera, których ciała były pokryte fluorescencyjną farbą, co dało zjawiskowy efekt. 

W sobotę 22 października Anna Fritz – Fabijanek wycisnęła z nas siódme poty na treningu hardfitness. Zajęcia miały miejsce na wielopoziomowym parkingu w centrum Warszawy, gdzie za oświetlenie służyły nam reflektory samochodów. 

Ćwiczenia były bardzo intensywne. Byłyśmy zaskoczone, jak wiele z nich można wykonać przy użyciu kettle'a. Gdy opadałyśmy z sił, trenerka skutecznie motywowała nas do dalszego wysiłku. Na koniec endorfiny zrobiły swoje i mimo zmęczenia zakończyłyśmy spotkanie z uśmiechem na twarzach.