adidas #heretocreate. Trening karate nie tylko dla mężczyzn [RELACJA Z TRENINGU]

Kolejna odsłona treningów z adidas, tym razem pozwoliła wyzwolić z siebie prawdziwego ducha walki. Za nami energetyczne spotkanie z Olgą Chmielewską, która skutecznie zmotywowała nas do wspólnych ćwiczeń.

14 października Olga Chmielewska - Mistrzyni Polski i Europy w stylu Shotokan, w obszernych wnętrzach Fortu Sokolnickiego podzieliła się z nami tajnikami fitnessu z elementami sztuk walki. 

Ogólnorozwojowa rozgrzewka była zapowiedzią mocnego treningu, ale także pomogła przygotować mięśnie naszego ciała do licznych wykopów i kopnięć.

Po przejściu do części zasadniczej szybko okazało się, że sztuki walki nie są sportem dedykowanym jedynie mężczyznom. My także dawałyśmy sobie świetnie radę! Co więcej, ćwiczenia pozwalały zaangażować mięśnie całego ciała.

Trenerka przede wszystkim starała się nas nauczyć podstawowych elementów karate. Miałyśmy okazję zrobić coś dla ciała - czyli nauczyć się obrony przed atakiem, ale także dla duszy - czyli jak pracować nad pewnością siebie.

Nasz trening zakończył się spektakularnym pokazem profesjonalnych zawodników karate, dzięki czemu przekonałyśmy się, jak trenowane przez nas elementy sztuk walki powinny wyglądać w praktyce.


W środę 19 października czeka nas kolejne wyzwanie.  Będzie to joga w połączeniu z dynamiczną mocą gimnastyki akrobatycznej, którą poprowadzi w Studio Smolna 8 Marta Witecka. Chcesz być tam razem z nami? Śledzić profil www.instagram.com/fitness.sport.pl, na którym znajdziesz zadanie konkursowe. 

ZOBACZ: 5 ruchów, które spalą tłuszcz i wyrzeźbią mięśnie 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.