adidas #heretocreate. Siła kobiet wyrażona tańcem [RELACJA Z TRENINGU]

Grupa kobiet tańczących z pasją, charyzmatyczna choreografka i profesjonalny plan zdjęciowy - to musiało się udać! Podczas ostatniego treningu z serii #heretocreate powstał teledysk, który z powodzeniem mógłby stać się częścią prawdziwego filmu tanecznego.

3 października wzięłyśmy udział w kolejnym wyzwaniu adidasa. Trening w myśl hasła #heretocreate okazał się prawdziwym show tanecznym. Studio Babka rozbłysnęło blaskiem reflektorów, jego podłogę pokrył dym, a na uczestniczki treningu czekało wiele atrakcji wyjętych wprost z produkcji filmowej.

W niespełna godzinę, nauczyłyśmy się autorskiej choreografii Ilony Bekier, która została uwieczniona w formie energetycznego klipu. Układ taneczny ułożony przez choreografkę pokazał moc, jaką mają w sobie kobiety. Na twarzach uczestniczek widać było niezwykłą siłę, zaangażowanie i pozytywną energię. Okazało się, że trening to nie tylko rozgrzewka i nauka choreografii. Tym razem kreatywność i szczere emocje wzięły górę nad standardowymi ćwiczeniami.

Specjalnie przygotowana ścianka z krzesłami i klapsem dla reżysera, miały za zadanie wprowadzić nas w nastrój filmowy. Dzięki temu w pełni udało nam się otworzyć na otaczające nas kamery, których celem było wychwycić każdy nasz ruch.

Doskonale dobrana muzyka dodała nam dużo energii do tańca. Pomimo tego, że przygotowany układ był niezwykle efektywny, nie miałyśmy problemów, aby się go nauczyć.

Podsumowaniem treningu było nagranie teledysku tanecznego na czele z Iloną Bekier, podczas którego uwolniłyśmy drzemiące w nas pokłady kobiecej energii. Zabawie nie było końca, dlatego dałyśmy się jeszcze porwać muzyce tańczą wspólnie w kole.

treningi.heretocreate.pltreningi.heretocreate.pl treningi.heretocreate.pl

W piątek, 14 października czeka nas kolejny trening. Tym razem Olga Chmielewska zaprasza na trening fitness z elementami sztuk walki. Nie możecie tego przegapić. Mamy trzy darmowe wejściówki na trening. Co należy zrobić? Obserwujcie profil www.instagram.com/fitness.sport.pl, na którym poznacie zadanie konkursowe. 

Więcej szczegółów o treningach adidas oraz relacje znajdziesz na:
treningi.heretocreate.pl

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.