FIWE. Międzynarodowe targi Fitness & Wellness znowu w Polsce!

Przede wszystkim, jak już zapewne zdążyliście się zorientować po poprzednich edycjach, FIWE to największe wydarzenie branży Fitness & Wellness w Europie Środkowo - Wschodniej. Nie inaczej będzie w tym roku. Tegoroczna edycja zapowiada się z jeszcze większym rozmachem. Organizatorzy już dzisiaj zapowiadają aż czterokrotne zwiększenie powierzchni wystawienniczej w stosunku do imprezy z 2014 roku.

 Odpowiedzmy zatem na kilka istotnych pytań dotyczących tegorocznej edycji FIWE.

Po pierwsze: Gdzie i kiedy?

Miejsce się nie zmienia. Warszawa, Expo XXI, 8-9 październik 2016r.

Po drugie: Co nowego?

BIZNES!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Wystawców i Odwiedzających kolejnej edycji FIWE organizator podjął decyzje o otwarciu specjalnej hali biznesowej, na której swoje miejsce znajdą wystawcy  prezentujący sprzęt, wyposażenie oraz nowoczesne oprogramowanie wspomagające obsługę klientów. Hala biznesowa posiadać będzie oddzielną recepcje, strefę VIP oraz bilety BIZNES.
Trzy hale wystawiennicze zgromadzą ponad 200 wystawców i 30 000 zwiedzających Złotym Sponsorem  targów FIWE została firma ALE Active Life Energy, Srebrnym Sponsorem targów FIWE została firma BAUER FITNESS, Mecenasami targów zostały firmy Optimum Nutrition oraz BSN. Głównym Partnerem TOP GYM, oficjalny dystrybutor LIFE FITNESS natomiast Partnerami targów FIWE są  firmy BioTechUSA, Mega Form, All Nutrition, Apus Sports, 6pak Nutrition, Sport Definition oraz Neo Fusion.

Po trzecie: Kogo zobaczymy?

Ambasadorką targów FIWE została Andreia Brazier – 4xFitness World Champion, a na zaproszenie magazynu KiF specjalnie na targi przyleci do Polski Cornelia Ritzke!. To nie wszystko! Ambasadorami z polski są takie gwiazdy jak Michał Karmowski, Akop i Sylwia Szostak, Kasia Dziurska, Michał Materla, Paweł Głuchowski, Marta Hordyjewska, czy Małgorzata Mączyńska W poprzedniej edycji targi FIWE odwiedzili Simeon Panda (jeden z najsłynniejszych fitness modeli na świecie, będący jednocześnie w czołówce najpopularniejszych kulturystów). W tegorocznej edycji swój udział potwierdziło ponad 70 gwiazd sportu m.in. Kuba Rzeźniczak, Agnieszka Kułaga, Rafał „Kulturysta” Moks, Justyna Soja, Daniel Omielańczuk, Mariusz Mróz, Łukasz Dabbachi, Tomek Słodkiewicz, Marta Banasik, Marek "Oley" Olejniczak, Alina Pettke, Piotrek Borecki.

Po czwarte: Co oprócz targów?

FIWE EXPERTS – platforma biznesowa przeznaczona dla przedsiębiorców, managerów i kadry instruktorskiej z branży fitness & wellness. Jest ona swoistym kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy. W ramach FIWE EXPERTS obędzie się międzynarodowe spotkanie branży, networking, coaching, warsztaty, konferencje i panele dyskusyjne, które ułatwią nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi partnerami

FIWE FANS - spotkania z największymi gwiazdami sportu , osobami z inspirującą karierą zawodniczą w Sportach siłowych, sportach walki oraz przedstawicielami dyscyplin olimpijskich. Nowością w 2016 roku będzie sala Fiwe Motywacja czyli możliwość poznania niesamowitych historii ludzi którzy dla pasji poświęcili wszystko.

FIWE PERSONAL TRAINER – cykl wykładów i szkoleń dedykowanych dla trenerów personalnych. Podczas prelekcji dowiemy się wszystkiego co związane jest z zawodem trenera. Jak zacząć, jak wyróżnić się na tle konkurencji, jakie techniki i metody stosować. Poznamy wszystkie nowości i trendy. Trenerzy – wszystko czego szukacie znajdziecie w jednym miejscu.

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW I WETERANÓW W KULTURYSTYCE I FITNESS - podczas dwóch dni targów FIWE odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce & Fitness! To jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń na polskiej scenie sportów sylwetkowych. Na zawodach zobaczymy tych którzy zaczynają i są na etapie budowania swojej wymarzonej sylwetki, a także tych którzy swoją formą i wiekiem stali się żywym świadectwem na to, że sport to zdrowie!

MISTRZOSTWA POLSKI W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW DO LAT 23 - po raz pierwszy w Polsce zawody organizowane przez Polski Związek Podnoszenia Ciężarów odbędą się na targach fitness FIWE

FIWE STREET WORKOUT - w ramach Strefy Street Workout odbędą się dwie ogólnopolskie imprezy - Street Workout Showcase oraz Bar Battle 2016. Pierwszego dnia blisko 50 atletów z całej Polski zaprezentuje swoje umiejętności na specjalnie przygotowanej konstrukcji drążków i poręczy.

Po piąte: Gdzie znaleźć szczegóły?

www.fiwe.pl tam znajdziemy wszystkie informacje.

Po szóste: Czy warto wziąć udział?

Zdecydowanie tak!

 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.