Reebok Pop Up Store już otwarty!

Wierzysz, że fitness to styl życia, a nie tylko sposób na spędzenie wolnego czasu? Rozpocznij lato z solidną dawką pozytywnej energii! W samym sercu Warszawy, w cieniu Złotych Tarasów, otwarty został Reebok Pop Up Store. Będzie tam można uzupełnić swoją fitnessową szafę o najwyższej jakości odzież z najnowszej kolekcji Reebok, a także zmierzyć się z samym sobą podczas wymagających sportowych wyzwań oraz najmodniejszych treningów sezonu.

Reebok Pop Up Store to unikatowy, wielkomiejski koncept marki, który wystartował w ostatnim tygodniu czerwca w centrum stolicy. Organizatorzy zadbali o różnorodność miejsca, tym samym Reebok Pop Up Store, to aż 3 dedykowane strefy:

- Strefa zakupowa, gdzie premierowo będzie można nabyć najnowszą kolekcję Reebok jesień - zima 2016, w tym absolutnie unikatowe produkty, nie pojawiające się dotąd w regularnej sprzedaży, jak kolekcja dedykowana dyscyplinie sportowej inspirowanej sztukami walki - combat.

- Strefa treningowa, gdzie 7 dni w tygodniu każdy chętny będzie mógł wziąć udział w profesjonalnych treningach przygotowanych we współpracy z globalnymi partnerami marki - jak CrossFit, czy Les Mills oraz lokalnymi ambasadorami i partnerami marki z obszaru treningu funkcjonalnego, jogi czy sportów walki.

- Strefa chill out z przestrzenią do odpoczynku po treningu, naturalnymi sokami marki Cleanse Me, a także z częścią rozrywkową, gdzie będzie można spróbować swoich sił w grze na konsoli EA Sports UFC 2 jako Joanna Jędrzejczyk, a także sprawdzić swój refleks na urządzeniu Blink - wykorzystywanym na co dzień przez topowych zawodników UFC.

.. www.reeebok.pl www.reeebok.pl

Na potrzeby projektu stworzona została aplikacja mobilna Reebok Pop Up Store. Każda aktywność w strefie: zakupy czy udział w treningu będzie nagradzana punktami. Na koniec każdego miesiąca osoby z najwyższą ilością punktów otrzymają atrakcyjne nagrody od marki.

W harmonogramie Reebok Pop Up Store zaplanowane zostały także 3 duże wydarzenie sportowe, które sprawią, że w tych dniach Warszawa stanie się centrum fitnessowego świata.

Pierwsze z nich to 99 problems powered by Reebok. Będą to pierwsze duże zawody CrossFit w Warszawie organizowane przez CrossFit R99 z Bartkiem Lipką, posiadaczem tytułu The Fittest in Poland. Zawody odbędą się 9 i 10 lipca w dwóch kategoriach Elite i Open.

Reebok Pop Up Store będzie funkcjonował do 3 września. Harmonogram treningów oraz wszystkich pozostałych atrakcji planowanych w ramach Reebok Pop Up Store publikowany będzie regularnie na wydarzeniu Facebook Reebok Pop Up Store.

.. www.reeebok.pl www.reeebok.pl

Partnerem Reebok Pop Up Store obsługującym strefę zakupową jest sieć GO Sport. Dodatkowo Reebok i GO Sport przygotowali atrakcyjne nagrody dla uczestników treningów, które skrywa sejf ustawiony w sklepie GO Sport w Złotych Tarasach.

Więcej: www.reebok.pl