Zielona Strefa Fit nad Bałtykiem

Ten, kto powiedział, że zdrowy styl życia jest trudny i nudny, a już podczas urlopu całkowicie niemożliwy do utrzymania, ten jest w wielkim błędzie. W wakacje nad polskim morzem rusza bowiem - Zielona Strefa Fit! To wyjątkowe miejsce będzie oazą zdrowego ciała i lekkiego ducha! Będzie okazją do spotkania ze swoimi ulubionymi gwiazdami!

Ile i co pić podczas ćwiczeń latem?

Na plaży w Jastarni, przy Hotelu SPA Zdrojowym (wejście 49), działa Zielona Strefa Fit. Jest to wyjątkowe miejsce oferujące zdrowe jedzenie oraz koktajle. Projekt trwa do końca sierpnia, przez cały okres wakacji. Każdy, kto w tym czasie planuje spędzić swój urlop na Półwyspie Helskim, będzie miał okazję poczuć się fit również na plaży.

Wiele osób podczas wyjazdów przerywa swoją codzienną dietę , tłumacząc się tym, że poza domem trudno jest o miejsca ze zdrową żywnością. W naszej Zielonej Strefie Fit można znaleźć m.in. jogurtowe koktajle robione z roszponką, szpinakiem czy jarmużem, zdrowe i atrakcyjne przekąski czy pitne jogurty z ziarnami - słowem wszystko, by świetnie się czuć i prezentować na plaży. Na plażowiczów, zarówno tych małych jak i dużych, czeka również mnóstwo atrakcji związanych ze zdrowym, sportowym stylem życia. Dzieci mogą wziąć udział w zajęciach m.in. warsztatach dla cheerleaderek i animacjach. Również dorośli znajdą tu na pewno coś dla siebie. W programie przewidziane są: biegi, zumba, nordic walking, pływanie na katamaranie czy turnieje siatkówki plażowej. Odbywają się również spotkania z dietetykiem oraz warsztaty kulinarne.

Omlet, jajecznica, zielony koktajl. Jak wyglądają śniadania trenerów?

Zielona Stref Fit jest pierwszym tego typu projektem organizowanym nad polskim morzem i zainicjowanym przez marki Fit&Easy oraz Activia. W zeszłym roku, bałtyckie plaże odwiedziło ponad 5,5 miliona turystów. Jest to więc idealne miejsce do promowania zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci i dorosłych oraz do pokazania, że na urlopie też można być fit.

Miejsce: Jastarnia (plaża od strony morza, wejście 49 przy Hotel SPA Zdrojowy)

Czas: 06.07-30.08.2015

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.