30 Day Motivato Challenge. Dołącz do rywalizacji fitness

Lato, plaża, brak ruchu... Nic z tego! Mamy dla Ciebie wyzwanie, które wyrwie Cię z wakacyjnego lenistwa. 30 DAY MOTIVATO CHALLENGE to rywalizacja, która łączy zabawę z treningami i pozwoli Ci zadbać o świetną formę.

30 DAY MOTIVATO CHALLEGE to połączenie świetnej zabawy z treningami, dzięki której zadbasz o swoją formę przed rozpoczęciem sezonu oraz masz szansę wygrać atrakcyjne nagrody.

Zasady zabawy są proste: tworzysz zespół i zapraszasz do niego dwie kolejne osoby, w trójkę przez 30 dni zbieracie punkty za treningi biegowe, inne aktywności i zadania specjalne, rywalizujecie z innymi zespołami i pniecie się w górę klasyfikacji drużynowej i indywidualnej.

Wasze niesamowite wyczyny będą nagradzane niespodziankami od naszych parterów, którzy docenią zarówno zwycięzców w klasyfikacji generalnej, jak i tygodniowej.

Udział jest bezpłatny , więc nic nie ryzykujesz. A co możesz zyskać? Świetną kondycję, szczupłą sylwetkę i atrakcyjne nagrody m.in. zegarki Polar M400 z GPSem, vouchery na profesjonalne badania wydolnościowe i wiele innych.

Nie ma na co czekać - zapisy już trwają, a z liczeniem punktów startujemy w poniedziałek 27.07.

Wejdź na stronę www.challenge.motivato.pl i dołącz do zabawy!

Więcej szczegółów dostępnych na: www.motivato.pl/porady/30-day-challenge