Adrianna Palka Skok po zdrowie! Biuro. Wyrwij się zza biurka

Trenerka Adrianna Palka zakłada elegancką sukienkę i szpilki i udowadnia, że można ćwiczyć nawet przy biurku w pracy. Książka Skok po zdrowie! Biuro zawiera propozycje zdrowych dań, przekąsek i koktajli, ale przede wszystkim zestaw ćwiczeń dedykowanych wszystkim osobom wykonującym pracę biurową.

Ściągnij e-book Skok po zdrowie! Biuro

Książka Skok po zdrowie! Biuro to publikacja dedykowana osobom pracującym za biurkiem. Adrianna Palka udziela w niej wskazówek, jak zmienić swoje życie na bardziej aktywne, proponuje zdrowe nawyki żywieniowe i podsuwa ciekawe przepisy. Autorka dostrzega najczęstsze wymówki powstrzymujące nas przed podjęciem aktywności fizycznej, stara się zmienić nastawienie czytelnika, motywować go i zachęcić do zmiany stylu życia. Przede wszystkim jednak udowadnia, że miejsce pracy wcale nie stanowi przeszkody w podejmowaniu choćby minimalnego wysiłku fizycznego. Proponuje zestaw oryginalnych ćwiczeń możliwych do wykonania w warunkach biurowych. Na jesień planowana jest kolejna część serii - dla nowej grupy czytelników.

adrianna palka, skok po zdrowieadrianna palka, skok po zdrowie adrianna palka, skok po zdrowie adrianna palka, skok po zdrowie

E-book Skok po zdrowie! Biuro dostępny jest tylko w wersji elektronicznej i został przygotowany formacie EPUB-3, co umożliwiło umieszczenie w książce elementów interaktywnych: w przepisach kulinarnych każdy czytelnik może sprawdzić ilości składników na 1, 2 lub 4 porcje dania, a na końcu rozwiązać krótkie testy dotyczące stylu życia i odżywiania.

Materiały partnerów

zobacz najciekawsze ubrania i sprzęt do fitness

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.