Mundial 2018. Angielskie WAGs wspierają swoich partnerów przed meczem z Belgią. Którą z pięknych kobiet zobaczymy na trybunach?

Podczas, gdy ich mężczyźni w skupieniu przygotowują się do meczu z Belgią, one przyciągają do siebie uwagę fotoreporterów. Oto angielskie WAGs, które podczas mundialu wspierają swoich partnerów.
Rebekah Vardy Rebekah Vardy www.instagram.com/beckyvardy

Rebekah Vardy

Rebekah Vardy wraz z dziećmi już od początku mundialu, wspiera swojego męża prosto z rosyjskich trybun. Mężem pięknej brunetki jest nie kto inny, jak Jamie Richard Vardy - angielski piłkarz występujący na pozycji napastnika w Leicester City oraz w reprezentacji Anglii.

Megan Davison Megan Davison www.instagram.com/megan_davison_

Megan Davison

Partnerka Jordana Pickforda, angielskiego piłkarza występującego na pozycji bramkarza w reprezentacji Anglii oraz klubie Everton, również wybrała się do Rosji, by kibicować ukochanemu. Tą WAG z pewnością będzie można zobaczyć na widowni podczas meczu Anglia-Belgia.

Fern Hawkins Fern Hawkins www.instagram.com/_fernhawkins

Fern Hawkins

Fern Hawkins to partnerka Jacoba Maguire, piłkarza występującego na pozycji obrońcy w Leicester City oraz reprezentacji Anglii. Uważana za jedną z najpiękniejszych WAG Anglii, Fern przebywa obecnie w Rosji podobnie jak Megan Davison i Rebekah Vardy.

Annabel Peyton Annabel Peyton www.instagram.com/jbutland_

Annabel Peyton

Jacka Butlanda, bramkarza reprezentacji Anglii i klubu Stoke City, wspierać będzie jego ukochana - Annabell Peyton.

Gemma Acton Gemma Acton www.instagram.com/garyjcahill

Gemma Acton

Środkowy reprezentacji Anglii oraz klubu Chelsea, Gary Cahill liczyć może na absolutne wsparcie i doping ze strony swojej dziewczyny Gemmy Acton.

Annie Kilner Annie Kilner www.instagram.com/annievioletkilner

Annie Kilner

Angielskiemu piłkarzowi występującemu na pozycji obrońcy w angielskim klubie Manchester City oraz w reprezentacji Anglii, Kyle Walkerowi kibicować będzie jego dziewczyna - piękna brunetka, Annie Kilner.