Ada Szulc w X-Factor zajęła 3 miejsce, a potem zniknęła z mediów. Ależ się zmieniła, zobaczcie jak wygląda

Choć nie udało jej się wygrać popularnego show to i tak zaszła bardzo daleko, bo zajęła 3 miejsce. Adzie Szulc wróżono wielką karierę, ale gwiazda zniknęła z mediów. Zobaczcie co dziś robi i przede wszystkim jak wygląda.
Ada Szulc brała udział w programie X-Factor Ada Szulc brała udział w programie X-Factor źródło: TVN.pl

Ada Szulc brała udział w programie X-Factor

W 2011 roku zrobiło się o niej głośno za sprawą udziału w programie X-Factor. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy Ada nie wygrała programu, ale udało jej się dojść naprawdę daleko. W tym samym roku w programie brał udział Michał Szpak i Gienek Lośka, który ostatecznie został zwycięzcą X-Factor. 

Ada wyglądała inaczej Ada wyglądała inaczej źródło: TVN.pl

Ada wyglądała inaczej

Największą różnicę, którą możecie zobaczyć na kolejnych slajdach to przede wszystkim zmiana fryzury gwiazdy. Okazuje się, że na przestrzeni lat Ada również bardzo wyszczuplała i zmieniła styl. 

Gwiazda jest piękną kobietą Gwiazda jest piękną kobietą źródło: TVN.pl

Gwiazda jest piękną kobietą

Nie da się ukryć, że do dziś Ada jest piękną kobietą, nad której urodą zachwycają się wszyscy fani. 

Metemorfoza Ady Metemorfoza Ady www.instagram.com/adaszulc

Metemorfoza Ady

Ada zmieniła kolor włosów, a także zaczęła nosić okulary. Jedyne co się nie zmieniło na przestrzeni lat to jej szczery uśmiech. 

Ada Szulc nadal śpiewa Ada Szulc nadal śpiewa www.instagram.com/adaszulc

Gwiazda nadal śpiewa

Choć nie słyszymy jej utworów teraz w popularnych stacjach radiowych to Ada nadal tworzy muzykę ze swoim zespołem Helolove. Jej jednym z większych osiągnięć było nagranie w 2016 roku ścieżki dźwiękowej do filmu "Big Love"

Ada Szulc zmieniła kolor włosów Ada Szulc zmieniła kolor włosów www.instagram.com/adaszulc

Pamiętacie ją?

Choć miała ona szansę stać się wielką gwiazdą, taką jak chociażby Michał Szpak, który do dziś podbija serca publiczności i nie stroni od wywiadów to ona jednak poszła w zupełnie inna stronę. Mimo wszystko nadal ma swoje grono fanów, które zawsze ją wspiera. A wy pamiętacie ją jeszcze?