Joanna Wołosz zdobyła mistrzostwo Włoch. Sukces uczciła nagim zdjęciem

Włoska drużyna Imoco Conegliano, poprowadzona do zwycięstwa przez Joannę Wołoch zdobyła w tym sezonie mistrzostwo Włoch. Polka będąc jedną z kluczowych zawodniczek w zespole szczególnie ucieszyła się z osiągniętego sukcesu, publikując na Instagramie swoje nagie zdjęcie.

Jedna z najbardziej uzdolnionych polskich siatkarek

28-letnia Joanna Wołosz to niewątpliwie jedna z najzdolniejszych, polskich siatkarek. W swojej karierze zdobyła dwa złote medale mistrzostw Polski, a 2014 roku rywalizowała już o złoto mistrzostw Włoch, jednak po upragniony tytuł sięgnęła dopiero teraz.

Podwójne zwycięstwo

Śmiało można powiedzieć, że Asia osiągnęła podwójny sukces, gdyż nie tylko osiągnęła mistrzostwo Włoch, ale także została wybrana MVP. Jest to niewątpliwie spore osiągnięcie rozgrywającej.

Mistrzostwo uświetniła nagim zdjęciem

28-letnia zawodniczka zdobyty tytuł uświetniła odważnym zdjęciem. Na Instagramie opublikowała fotografię, na której pozuje nago zakryta jedynie mistrzowskim pucharem. Jest to nawiązanie do słynnego zdjęcia opublikowanego przez Aleksieja Spiridonowa.

"CAMPIONI D'ITALIA, be like @spirik15" - napisała pod swoim zdjęciem.

Głodna sukcesu

Jakby obecnych sukcesów było mało, Polka ma szansę, by w tym sezonie zdobyć kolejne trofeum. Imoco Conegliano 5 maja rozpocznie rywalizację w Final Four Ligi Mistrzyń, gdzie w półfinałowym starciu w Bukareszcie, zespół Joanny zmierzy się z VakifBankiem Stambuł.

Odpoczynek od Reprezentacji Polski

Mimo bardzo udanego sezonu we Włoszech, nie będzie można zobaczyć rozgrywającej w sezonie reprezentacyjnym. Z powodów osobistych, Joanna Wołosz, zdecydowała się na przerwę od kadry.