Kinga Rusin pokazała zdjęcie sprzed 15 lat. Fani porównują ją do Grażyny Wolszczak

Kinga Rusin już nie raz na swoim Instagramie pokazywała zdjęcia sprzed lat. `Tym razem prezenterka postanowiła pochwalić się fotką sprzed 15 lat, a fani od razu zaczęli porównywać ją do Grażyny Wolszczak. Podobne?
Rusin jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce Rusin jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce www.instagram.com/kingarusin

Rusin jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce

Z pewnością Kinga Rusin może dostać miano jednej z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Od dobrych kilkunastu lat jest ona związana głównie z telewizją. Od dłuższego czasu jest także prezenterką w "Dzień Dobry TVN"

Mimo wieku wygląda wspaniale Mimo wieku wygląda wspaniale www.instagram.com/kingarusin

Mimo wieku wygląda wspaniale

Choć Kinga Rusin ma już 47 lat (co w ogóle po niej nie widać), to wygląda naprawdę wspaniale. Dziennikarka z roku na rok ma coraz lepszą figurę, a także po jej twarzy nie widać żadnych oznak starzenia. To wszystko dzięki zdrowej diecie, regularnym ćwiczeniom i naturalnym kosmetykom. 

Nie zawsze tak było Nie zawsze tak było www.instagram.com/kingarusin

Nie zawsze tak było

Przy okazji 25 lecia kariery Kingi Rusin, dziennikarka na swój profil na Instagramie wrzuciła zdjęcie z 1993 roku. Na załączonych zdjęciach widzimy bardzo młodziutką Kingę, która już wtedy uważana była za prawdziwą piękność. 

Jak dziennikarka wyglądała 15 lat temu? Jak dziennikarka wyglądała 15 lat temu? www.instagram.com/kingarusin

Jak dziennikarka wyglądała 15 lat temu?

Kinga postanowiła pokazać swoim fanom zdjęcie sprzed 15 lat, które znalazła "u mamy w szafie". Czy prezenterka bardzo się zmieniła? Zobaczcie niżej. 

30 letnia Kinga Rusin na starym zdjęciu 30 letnia Kinga Rusin na starym zdjęciu www.instagram.com/kingarusin

30 letnia Kinga Rusin na starym zdjęciu

Na pięknej fotografii widzimy Kingę Rusin 15 lat młodszą (choć tej różnicy wieku tak bardzo teraz nie widać). Gwiazda przyznała się do tego, że ten czas minął jej, jak jeden dzień, a wydarzyło się tak wiele. 

Dziennikarka lubi chwalić się swoją wysportowaną sylwetką. W stroju kąpielowym wygląda świetnie. Dziennikarka lubi chwalić się swoją wysportowaną sylwetką. W stroju kąpielowym wygląda świetnie. https://www.instagram.com/kingarusin/

Czym starsza tym piękniejsza

Nie da się ukryć, że z wiekiem Kinga Rusin wygląda coraz bardziej kwitnąco. Hitem w sieci i tak była jej okładka "Be Active", na której pokazała swój mocno umięśniony brzuch. Spójrzcie tylko na to ciało! 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.