Maciej Rybus zdecydował się na kolejny poważny krok. Piłkarz wziął ślub z piękną Rosjanką

Zawodnik Lokomotiwu Moskwa oraz reprezentacji Polski, Maciej Rybus znalazł miłość swojego życia, z którą zdecydował się zawrzeć związek małżeński. Kilka dni temu na swoim Twitterze, piłkarz opublikował zdjęcie ze ślubu, na którym pochwalił się swoją zjawiskową żoną.
Maciej Rybus Maciej Rybus twitter.com/maciej31rybus

Zaręczyny w Barcelonie

Jedno z pierwszych zdjęć, które Maciej Rybus opublikował w internecie ze swoją ukochaną, zostało zrobione podczas ich zaręczynowego wypadu do Hiszpanii. 'Wspaniałe chwile w Barcelonie' - napisał piłkarz pod wspólnym zdjęciem, które opublikował na Twitterze.

Maciej Rybus Maciej Rybus twitter.com/maciej31rybus

Powiedziała tak

Romantycznie splecione dłonie w blasku świec, a na jednym z palców zapierający dech, okazały pierścionek z brylantem. To właśnie takim zdjęciem, z krótkim podpisem 'Powiedziała tak', Rybus ogłosił światu, że oświadczył się swojej partnerce.

Maciej Rybus z żoną Maciej Rybus z żoną twitter.com/maciej31rybus

Szczęśliwa Młoda Para

Reprezentant Polski stanął na ślubnym kobiercu 18 kwietnia 2018 roku. Zarówno on, jak i jego żona prezentowali się w tym dniu wyjątkowo. On postawił na stylowy, czarny garnitur, natomiast jego żona wystąpiła w dwóch niezwykle efektownych kreacjach. Jedną z nich była tradycyjna dla jej pochodzenia szata.

Maciej Rybus z żoną Maciej Rybus z żoną twitter.com/maciej31rybus

Zjawiskowa Panna Młoga

Druga kreacja zjawiskowej brunetki była już zgodna z najnowszymi trendami. Koronkowa suknia, o kroju syreny podkreśliła wszystkie atuty seksownej WAG.

Maciej Rybus Maciej Rybus twitter.com/maciej31rybus

Zmiany w życiu piłkarza

Okazuje się, że ślub z ukochaną to nie jedyna zmiana w życiu piłkarza. Po opublikowaniu jednej ze wspólnych fotografii, fani zauważyli nowy, wręcz idealny uśmiech piłkarza. Padły nawet komentarze, że jego nowe uzębienie rzuca się w oczy bardziej niż niesamowicie piękna kobieta u jego boku. 

Maciej Rybus Maciej Rybus twitter.com/maciej31rybus

Kim jest tajemnicza brunetka?

O żonie reprezentanta Polski nie ma zbyt wielu informacji. Jedynie podpisy pod zdjęciami piłkarza sugerują, że jego wybranka jest Rosjanką. To wszystko, co wiemy o tajemniczej piękności, którą Rybus pokazał po raz pierwszy, w swoich social mediach, zaledwie kilka miesięcy temu.