To stare zdjęcie tych dwóch gwiazd podbija internet, aż ciężko uwierzyć, że oni znają się tak długo. Poznajecie?

Gwiazda, która wstawiła to zdjęcie na Instagram jest teraz jednym z najlepszych polskich tancerzy, a druga osobą którą widzicie na zdjęciu to popularny projektant. Domyślacie się kim są osoby na zdjęciu?
Jedna z polskich gwiazd dodała takie zdjęcie Jedna z polskich gwiazd dodała takie zdjęcie www.instagram.com/tomaszbaranski

Jedna z polskich gwiazd dodała takie zdjęcie

To zdjęcie wzbudziło spore zainteresowanie mediów już kilka chwil po dodaniu. Na pierwszy rzut oka w ogóle nie domyślamy się kto jest na zdjęciu, ale okazuje się, że i jedna i druga osoba jest bardzo znana w polskim show-binzesie. 

Kim jest chłopiec ze zdjęcia? Kim jest chłopiec ze zdjęcia? www.instagram.com/tomaszbaranski

Kim jest chłopiec ze zdjęcia?

Ten mały chłopiec w żółtej bluzie na zdjęciu to... Tomasz Barański, gwiazda show na antenie Polsatu - Taniec z gwiazdami! 

Fani komentują Fani komentują www.instagram.com/tomaszbaranski

Fani komentują

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, że tancerz w ogóle się nie zmienił. 

Tomasz, nic się nie zmieniasz! - piszą fani. 

Rzeczywiście, kiedy przyjrzymy się bliżej to podobieństwo jest bardzo dostrzegalne. Tomasz Barański jest teraz jednym z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych tancerzy w Polsce. 

Kim jest druga osoba ze zdjęcia? Kim jest druga osoba ze zdjęcia? www.instagram.com/kupiszrobert

Kim jest druga osoba ze zdjęcia?

Tego z pewnością się nie domyślacie! Tak, jak Tomasz Barański jest trochę do siebie podobny, to ta gwiazda zmieniła się totalnie. Chcecie wiedzieć kto to? Zobaczcie kolejny slajd. 

Projektant bardzo się zmienił Projektant bardzo się zmienił www.instagram.com/kupiszrobert

Na zdjęciu jest Robert Kupisz

Na zdjęciu z początku artykułu, które wstawił Tomasz Barański jest... Robert Kupisz! Choć wszyscy kojarzymy go głównie jako projektanta to mało kto wie, że Robert był kiedyś zawodowym tancerzem i to z wielkimi sukcesami na swoim koncie. 

Projektant bardzo się zmienił Projektant bardzo się zmienił www.instagram.com/kupiszrobert

Projektant bardzo się zmienił

Nie da się ukryć, że to własnie Robert Kupisz przeszedł największą metamorfozę! Teraz mimo tego, że ma już 51 lat wygląda świetnie, a wcześniej? Oceńcie sami!