Pamiętacie Agnieszkę Lubicz z 'Klanu'? Aktorka już tak nie wygląda, a do tego uwielbia treningi siłowe i jogę

Kiedy na ekranach naszych telewizorów pojawił się serial 'Klan', to aktorzy w nim grający byli prawdziwymi gwiazdami. Tak też było z Pauliną Holtz, która w produkcji pojawia się od 1997 roku. Jak przez te wszystkie lata zmieniła się aktorka?
W serialu grała Agnieszkę Lubicz W serialu grała Agnieszkę Lubicz www.instagram.com/paulina_holtz_nieoficjalnie/

W serialu grała Agnieszkę Lubicz

Paulina Holtz w serialu wcielała się w rolę Agnieszki Lubicz, czyli córki Krystyny i Pawła Lubiczów jednych z głównych bohaterów serialu. Chyba nikt się nie spodziewał, że produkcja będzie na ekranach naszych telewizorów przez ponad 20 lat!

Paulina wyglądała zupełnie inaczej niż teraz Paulina wyglądała zupełnie inaczej niż teraz www.instagram.com/paulina_holtz_nieoficjalnie/

Paulina wyglądała zupełnie inaczej niż teraz

Gwiazda w serialu wyglądała zupełnie inaczej. Nie tylko wtedy była 20 lat młodsza, ale miała inną fryzurę i zupełnie inny styl niż teraz. Przypomnijmy, że wtedy nie było mody na bycie fit, ani nawet na trenowanie, jednak z biegiem lat Paulina złapała tego bakcyla. 

Jak teraz wygląda gwiazda? Jak teraz wygląda gwiazda? www.instagram.com/paulina_holtz_nieoficjalnie/

Jak teraz wygląda gwiazda?

Od pierwszego odcinka "Klanu", w którym zagrała Paulina Holtz minęło ponad 20 lat, jak przez ten czas zmieniła się aktorka? 

Paulina zaczęła ćwiczyć na siłowni Paulina zaczęła ćwiczyć na siłowni www.instagram.com/paulina_holtz_nieoficjalnie/

Paulina zaczęła ćwiczyć na siłowni

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy Paulina uwielbia teraz aktywność fizyczną. Na jej profilu znajdziemy mnóstwo zdjęć z sal treningowych, na których ćwiczy głównie z kettlebell, ale również podciąga się na drążku czy robi inne ćwiczenia siłowe. Aktorka uwielbia także biegać ze swoim psem. 

Aktorka ćwiczy jogę Aktorka ćwiczy jogę www.instagram.com/paulina_holtz_nieoficjalnie/

Aktorka ćwiczy jogę

Poza treningami siłowymi gwiazda stawia także na te bardziej spokojne, jak np. joga. Paulina tak pokochała się z tą dyscypliną, że w 2015 roku wydała książkę "Po pierwsze joga"

Gwiazda ma umięśnioną sylwetkę Gwiazda ma umięśnioną sylwetkę www.instagram.com/paulina_holtz_nieoficjalnie/

Gwiazda ma umięśnioną sylwetkę

W tym roku Paulina skończy 41 lat, jednak w ogóle tego po niej nie widać. Aktorka może pochwalić się naprawdę umięśnionym całym ciałem.

Jak widać na przestrzeni lat Paulina Holtz bardzo się zmieniła i przeszła niemałą metamorfozę, ale i tak największy podziw wzbudzają ciężary, z którymi aktorka teraz ćwiczy. Wow! Gratulujemy! 

Więcej o:
Skomentuj:
Pamiętacie Agnieszkę Lubicz z 'Klanu'? Aktorka już tak nie wygląda, a do tego uwielbia treningi siłowe i jogę
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX