Lewandowska nominowana do prestiżowej nagrody! Zgadniecie w jakiej kategorii?

Anna Lewandowska wrzuciła nowe zdjęcia na swój profil na Instagramie, ale szybko największą uwagę zwrócił jego podpis. Trenerka przyznała, że znalazła się w gronie 10 finalistek IX konkursu Biznes Pisany Szminką! Jesteście ciekawi w jakiej kategorii?
. . www.instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska to prawdziwa business woman

Anna Lewandowska idzie, jak burza! Nikt nie może jej nazwać, jedynie żoną Roberta, bo trzeba przyznać, że jest świetną business woman. Jej marka rozrasta się z dnia na dzień, a Anna nie zamierza na tym poprzestać! Właśnie została ogłosiła, że znalazła się w gronie 10 finalistek IX konkursu Biznes Pisany Szminką, w nowej kategorii "influencerka Roku"! 

. . www.instagram.com/annalewandowskahpba

Lewandowska bardzo się ucieszyła z nominacji

"To dla mnie ogromne wyróżnienie, ale pamiętajcie - jest nas więcej! Laureatkę tej wyjątkowej nagrody wybieracie Wy, oddając swój głos" - napisała zachwycona Anna. "Gratuluję wszystkim nominowanym i za wszystkie trzymam kciuki!" - dodała trenerka.

. . www.instagram.com/annalewandowskahpba

Książka to był dopiero początek jej sukcesów

Gdy Lewandowska wydała swoją książkę "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską", nikt jeszcze się wtedy nie spodziewał, że jej kariera nabierze takiego tempa! Okazała się ona bestsellerem i stała się motywacją dla milionów Polek.

. . www.instagram.com/annalewandowskahpba

Jej sklep okazał się strzałem w dziesiątkę

Oprócz wydania książki Lewandowska uruchomiła sklep internetowy, w którym sprzedaje zdrową żywność, suplementy diety, swoje płyty treningowe, a nawet akcesoria kuchenne.

. . www.instagram.com/annalewandowskahpba

Twarz marki Nike

Anna Lewandowska jest też od kilku lat twarzą i ambasadorką światowej marki produkującej sportowe ubrania Nike. Ostatnio wzięła też udział w kampanii firmy Calzedonia, podobnie, jak Julia Roberts, z którą się spotkała podczas jednego z eventów marki.

. . www.instagram.com/annalewandowskahpba

To będzie jej rok?

Myślicie, że Anna zdobędzie tytuł influencerki roku? Jej obóz treningowy, który odbył się w styczniu tego roku, wyprzedał się podobno w kilka minut i przyciągnął mnóstwo polskich gwiazd, takich, jak Agnieszka Woźniak-Starak, czy Zosia Ślotała. 

Znając trenerkę, z pewnością na tym nie poprzestanie! Robi wszystko, by motywować kobiety i pisze: "Sukces każdej kobiety powinien być inspiracją dla drugiej. Wspierajmy się i nigdy nie zapominajmy, że w każdej z nas drzemie wielka siła!".

Copyright © Agora SA