Macademian Girl uważana jest za kolorowego ptaka polskiej blogosfery, ale wiedzieliście, że ma takie ciało?

Tamara Gonzalez-Pera znana w sieci głównie jako Macadamian Girl uważana jest za jedną z barwniejszych postaci polskiej blogosfery. My jednak zwracamy uwagę na jej szczupłe ciało, którym blogerka chętnie się chwali! Wiedzieliście, że tak wygląda w kostiumie kąpielowym?
Macadamian Girl w polskim show biznesie jest już od dłuższego czasu Macadamian Girl w polskim show biznesie jest już od dłuższego czasu www.instagram.com/macademiangirl

Macadamian Girl w polskim show biznesie jest już od dłuższego czasu

To jedna z tych blogerek, którą swoją przygodę w social mediach zaczęła już bardzo dawno temu. Choć na przełomie lat jej styl ewoluował, to nie można jej zabrać jednego - Tamara zawsze uwielbiała kolorowe stylizacje!

Nikt nie bawi się tak kolorami, jak ona Nikt nie bawi się tak kolorami, jak ona www.instagram.com/macademiangirl

Nikt nie bawi się tak kolorami, jak ona

W Polsce nie ma drugiej takiej, jak Macadamian Girl. Z reguły blogerki modowe stawiają na minimalizm, ale nie ona! Tamara świetnie miksuje ze sobą kolory, ale również nie boi się printów czy dużej ozdobnej biżuterii. 

Blogerka jest szczupła Blogerka jest szczupła www.instagram.com/macademiangirl

Blogerka jest szczupła

Niektórzy twierdzą, że blogerki modowe są trochę, jak modelki - zawsze muszą być w formie. Przy okazji Tamary to zdanie jest absolutnie poprawne. Macadamian Girl może pochwalić się naprawdę szczupłym ciałem. O takich nogach marzą wszystkie kobiety! 

Macadamian jest szczupła, ale ma kobiecie kształty Macadamian jest szczupła, ale ma kobiecie kształty www.instagram.com/macademiangirl

Macadamian jest szczupła, ale ma kobiecie kształty

Oczywiście blogerka jest bardzo szczupła, ale nie jest to typ tzw. wieszaka. Wielkim atutem gwiazdy są jej pośladki. Tamara chętnie ubiera takie stylizacje, które jeszcze mocniej podkreślają jej jędrną pupę. 

Tamara chętnie pokazuje się w bikini Tamara chętnie pokazuje się w bikini www.instagram.com/macademiangirl

Tamara chętnie pokazuje się w bikini

Choć na jej profilu na Instagramie widzimy zdjęcia głównie stylizacji, to znajdą się tez takie w kostiumach kąpielowych. Fani są zachwyceni fotkami, w których Tamara odsłania swoje smukłe ciało. Blogerka może pochwalić się także płaskim brzuchem. 

Fani twierdzą, że Tamara ma idealną figurę Fani twierdzą, że Tamara ma idealną figurę www.instagram.com/macademiangirl

Fani twierdzą, że Tamara ma idealną figurę

Pod zdjęciami Macadamian Girl w kostiumach kąpielowych znajdziemy mnóstwo komentarzy, w których fani są zachwyceni jej figurą. 

Tamara, masz perfekcyjną figurę a na tym zdjęciu wyglądasz po prostu zjawiskowo! - piszą. 
Taka sylwetka to zasługa treningów Taka sylwetka to zasługa treningów www.instagram.com/macademiangirl

Taka sylwetka to zasługa treningów

Na jej profilu nie znajdziemy dużo postów treningowych, ale dobrze wiemy, że taka sylwetka to efekt treningów i zdrowej diety. Z resztą Tamara pod jednym z nich napisała: "Samo się nie zrobi!".

Taka sylwetka to zasługa treningów Taka sylwetka to zasługa treningów www.instagram.com/macademiangirl

Czy gwiazda mogłaby być fit blogerką?

Biorąc pod uwagę fakt jakie ciało ma Macadamian Girl to z pewnością mogłaby się ona stać jedną z fit blogerek. Z drugiej strony gdyby to się stało, w polskim show-biznesie zabrakło by tak barwnej postaci jaką jest Tamara Gonzalez-Perea. My jesteśmy zachwyceni jej sylwetką! 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.