Rajskie wakacje Renulki i Wojewódzkiego. Wiedzieliście, że modelka ma tak umięśniony brzuch?

Wiele par w tym roku zdecydowało się na w dalekich zakątkach świata. Do tej grupy należy Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki, którzy polecieli na Filipiny. Na Instagramie modelki pojawiło się dużo nowych zdjęć, na których widać Renatę jakiej jeszcze nie znacie. Wiedzieliście, że modelka ma takie ciało?
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki www.instagram.com/renul_ka

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki

Para poznała się w 2013 roku, ale przez bardzo długi okres czasu ukrywała swój związek. Dużo częściej mogliśmy zobaczyć ich na wspólnych zdjęciach w sieci niż na oficjalnych imprezach. Kiedy jednak już się tam pojawiali, to wzbudzali bardzo duże zainteresowanie mediów. 

Renata Kaczoruk to top modelka Renata Kaczoruk to top modelka www.instagram.com/renul_ka

Renata Kaczoruk to top modelka

Poza tym, że większość ludzi zna Renatę jako dziewczynę Kuby Wojewódzkiego, to jest ona głównie modelką. Swoją karierę zaczynała w za granicą w Japonii. W swoim dorobku ma współprace z takimi magazynami jak "Elle", projektantkami jak Georgio Armiani. W Polsce mogliśmy ją zobaczyć na wybiegu u takich projektantów jak Łukasz Jemioł, Joanna Klimas czy marki La Mania. Renata wzięła udział w kampanii promującej centrum handlowe Plac Unii oraz luksusowy butik Moliera 2.

Rajskie wakacje na Filipinach Rajskie wakacje na Filipinach www.instagram.com/renul_ka

Rajskie wakacje na Filipinach

Renata i Wojewódzki postanowili te Święta spędzić zupełnie inaczej. Para wybrała się na rajskie wakacje na Filipiny. Oczywiście z tej podróży nie mogło zabraknąć relacji na ich Instagramach. 

Kaczoruk pokazała bardzo szczupłe ciało Kaczoruk pokazała bardzo szczupłe ciało www.instagram.com/renul_ka

Kaczoruk pokazała bardzo szczupłe ciało

Na zdjęciach możemy zobaczyć Renatę, która pokazuje swoje bardzo szczupłe ciało. W tek kwestii Renata nie odbiega od żadnych modelek, bo w końcu wszystkie z reguły są bardzo szczupłe. My jednak zwróciliśmy uwagę na jej brzuch. 

Renulka może pochwalić się umięśnionym brzuchem Renulka może pochwalić się umięśnionym brzuchem www.instagram.com/renul_ka

Renulka może pochwalić się umięśnionym brzuchem

Na kilku zdjęciach widać jak Renata ma mocno wyrzeźbiony brzuch. Rzadko kiedy modelki mają aż tak umięśnione ciało, ale za granicą widoczny jest już trend na bardziej fit sylwetkę niż zwykłe "wieszaki". Wiedzieliście, że Renulka ma takie ciało? My jesteśmy w szoku! 

Renata chętnie pozowała do zdjęć Kubie Wojewódzkiemu Renata chętnie pozowała do zdjęć Kubie Wojewódzkiemu www.instagram.com/renul_ka

Renata chętnie pozowała do zdjęć Kubie Wojewódzkiemu

Para wybrała się w tym roku na wakacje sama, a zdjęcia które możecie zobaczyć na profilu Renaty są wykonane właśnie przez showmana Kubę Wojewódzkiego. Trzeba przyznać, że ma on oko do dobrych zdjęć bo Renata wygląda na nich świetnie. Widać, że modelka świetnie czuła się przed obiektywem swojego partnera i chętnie pozowała nawet w takich pozach, w których mogliśmy zobaczyć jej pośladki.