Tak wygląda córka Eminema. Dziewczyna mogłaby wprawić w kompleksy niektóre trenerki fitness

Jeszcze kilka lat temu to właśnie jego piosenki zdobywały szczyty list przebojów. Eminem do dziś pozostaje wielką gwiazdą, a jego utwory zna każdy. Piosenkarz nie lubi chwalić się swoją prywatnością, ale chyba powinien. Wystarczy spojrzeć na jego córkę Haile, która wyrosła na prawdziwą seksbombę. Jak wygląda córka Eminema? Zobaczcie!
Eminem to jeden z najpopularniejszych artystów Eminem to jeden z najpopularniejszych artystów www.instagram.com/eminem/

Eminem to jeden z najpopularniejszych artystów

Eminem to do dziś jeden z najpopularniejszych artystów, a bilety na jego koncerty wyprzedają się zaledwie w kilka minut. Raper nie lubi chwalić się swoją prywatnością na Instagramie i zazwyczaj widzimy tam zdjęcia z tras koncertowych czy promujące nową płytę czy piosenkę. Okazuje się, że Eminem ma już dorosłą córkę która wyrosła na seksbombę. 

Hailie Jade Scott Mathers  to córka Emienema Hailie Jade Scott Mathers to córka Emienema www.youtube.com

Hailie Jade Scott Mathers to córka Emienema

Niektórzy z fanów z pewnością pamiętają małą Hailie, która wystąpiła w jednym z teledysków Eminema.  To jeden z najbardziej wzruszających utworów rapera. 

Teraz dziewczyna to prawdziwa seksbomba Teraz dziewczyna to prawdziwa seksbomba www.instagram.com/hailiescott1/

Teraz dziewczyna to prawdziwa seksbomba

Dokładnie 25 grudnia tego roku Hailie skończyła 22 lata. Po małej słodkiej dziewczynce nie ma już śladu, a w zamian za to widzimy prawdziwą seksbombę. 

Córka Eminema ma ciało godne pozazdroszczenia Córka Eminema ma ciało godne pozazdroszczenia www.instagram.com/hailiescott1/

Córka Eminema ma ciało godne pozazdroszczenia

Córka Eminema może pochwalić się naprawdę wyrzeźbionym ciałem. Choć na żadnym ze zdjęć nie widzimy jej brzucha w pełnej okazałości, to dziewczyna zawsze ubiera takie stylizacje, w których nawet kawałek odsłoniętego brzucha jest umięśniony. Spójrzcie na to zdjęcie, na którym gołym okiem widać zarys mięśni. 

Hailie ma bardzo przystojnego chłopaka Hailie ma bardzo przystojnego chłopaka www.instagram.com/hailiescott1/

Hailie ma bardzo przystojnego chłopaka

Hailie na Instagramie lubi chwalić się zdjęciami swojego przystojnego chłopaka. Dziewczyna nie szczędzi z nim sobie czułości chętnie wrzuca selfie z nim do sieci. 

Czy córka Eminema wyrośnie na gwiazdę? Czy córka Eminema wyrośnie na gwiazdę? www.instagram.com/hailiescott1/

Czy córka Eminema wyrośnie na gwiazdę?

Bardzo często znane dzieci kończą w show biznesie jako gwiazdy. Dobrym przykładem są siostry Hadid, które mają znanych rodziców, a teraz same są top modelkami. Hailie póki co skupiła się na nauce i ukończeniu szkoły. 

W 2014 roku z wyróżnieniem ukończyła Chippewa Valley High School w Michigan. Obecnie jest studentką na Uniwersytecie Stanowym Michigan.

Nie wiemy czy Hailie pójdzie w ślady ojca, a może zostanie znaną gwiazdą fitness? Z takim ciałem jest to możliwe!