W siatkówce kobiet coraz goręcej. Zawodniczki BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała w kalendarzu na 2018 rok

Siatkarki BKS Profi Credit Bielsko-Biała lubią zaskakiwać i to jak się okazuje, nie tylko na boisku. Polski kobiecy klub siatkarski założony w 1951 roku, wielokrotny mistrz Polski oraz zdobywca Pucharu Polski również wpadł na pomysł wydania kalendarza, w którym znalazły się jego piękne zawodniczki. Efekty sesji zdjęciowej robią wrażenie. Z pewnością będzie to jeden z gorętszych kalendarzy sportowych na 2018 rok!
Kalendarz BKS Profi Credit Bielsko-Biała Kalendarz BKS Profi Credit Bielsko-Biała www.instagram.com/wanczyk_aleksandra

Aleksandra Wańczyk

Polska siatkarka grająca na pozycji atakującej, młodzieżowa reprezentantka kraju. Zdobywczyni złotego medalu na mistrzostwach Europy kadetek w 2013 roku. Od sezonu 2016/2017 gra w barwach BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała.

Kalendarz BKS Profi Credit Bielsko-Biała Kalendarz BKS Profi Credit Bielsko-Biała www.instagram.com/marlenaplesnierowicz

Marlena Pleśnierowicz

Siatkarka, grająca na pozycji rozgrywającej. Od sezonu 2017/2018 występuje w drużynie BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Jest córką Zbigniewa Pleśnierowicza, byłego piłkarza Lecha Poznań. W dzieciństwie trenowała również tenis oraz pływanie, jednak siatkówką zainteresowała się już w szkole podstawowej.

Kalendarz BKS Profi Credit Bielsko-Biała Kalendarz BKS Profi Credit Bielsko-Biała www.instagram.com/emiljaam

Emilia Mucha

Polska siatkarka pochodząca z Garwolina, grająca na pozycji przyjmującej oraz młodzieżowa reprezentantka kraju. Od sezonu 2015/2016 gra w barwach BKS-u Profi Credit Bielsko-Biała. W maju 2016 roku została powołana do Reprezentacji Polski w piłce siatkowej kobiet.

Kalendarz BKS Profi Credit Bielsko-Biała Kalendarz BKS Profi Credit Bielsko-Biała www.instagram.com/pestka_11

Izabela Lemańczyk

27-letnia siatkarka grająca na pozycji libero. W latach 2007-2009 była reprezentantką Polski juniorek. Jest córką Magdaleny Śliwy, siatkarki, reprezentantki kraju w latach 1990-2007 a także rekordzistki pod względem liczby rozegranych meczów w reprezentacji.

Kalendarz BKS Profi Credit Bielsko-Biała Kalendarz BKS Profi Credit Bielsko-Biała www.instagram.com/niabia7

Nia Grant

Amerykańska siatkarka, grająca na pozycji środkowej. Od sezonu 2017/2018 występuje w polskiej Orlenlidze, w drużynie BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Na swoim koncie ma m.in. złoto Superpucharu Niemiec oraz srebro Mistrzostw Niemiec.

Kalendarz BKS Profi Credit Bielsko-Biała Kalendarz BKS Profi Credit Bielsko-Biała www.instagram.com/niabia7

Nia Grant

Swoją przygodę z zawodową siatkówką rozpoczęła w 2011 roku na University of Pennsylvania, jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych.

Kalendarz BKS Profi Credit Bielsko-Biała Kalendarz BKS Profi Credit Bielsko-Biała www.siatkowka.bks.bielsko.pl/news/pl/2017/12/14/12190

Martyna Świrad

Urodzona w Rzeszowie, 19-letnia środkowa. Siatkówkę trenuje od 2011 roku, a swoje pierwsze kroki w tej dyscyplinie sportu stawiała w klubie Olimp Czudec, w barwach którego grała w 3. lidze.

Kalendarz BKS Profi Credit Bielsko-Biała Kalendarz BKS Profi Credit Bielsko-Biała www.instagram.com/nelciaq

Kornelia Moskwa

Polska siatkarka grająca na pozycji środkowej oraz młodzieżowa reprezentantka kraju oraz zdobywczyni złotego medalu na mistrzostwach Europy kadetek w 2013 roku. W 2014 roku otrzymała powołanie do szerokiej kadry reprezentacji Polski na turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europy.