Agnieszka Radwańska pochwaliła się egzotycznymi zdjęciami. Tenisistka przygotowując się do kolejnego sezonu wspomina swoje wakacje

Miniony sezon był niestety jednym z najgorszych w całej karierze Agnieszki Radwańskiej. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, co było przyczyną tak kiepskiej formy najpopularniejszej polskiej tenisistki. Agnieszka przyzwyczaiła swoich fanów do pewnego poziomu gry, dlatego nieustannie dużo się od niej wymaga. Sezon 2017 obfitował w wiele zmian zarówno w jej życiu zawodowym, jak i prywatnym. Być może to właśnie one wpłynęły na poziom gry Radwańskiej. Obecnie, tenisistka przygotowuje się do kolejnego sezonu w swojej karierze. Podczas intensywnych treningów, znalazła również chwilę na wspomnienia minionych wakacji. Czy tenisistce uda się wrócić do ścisłej czołówki?
Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska www.instagram.com/aradwanska

Agnieszka Radwańska pochwaliła się egzotycznymi zdjęciami. Tenisistka przygotowując się do kolejnego sezonu wspomina swoje wakacje

Miniony sezon był niestety jednym z najgorszych w całej karierze Agnieszki Radwańskiej. Trudno jednoznacznie stwierdzić, co było przyczyną tak kiepskiej formy najpopularniejszej polskiej tenisistki. Agnieszka przyzwyczaiła swoich fanów do pewnego poziomu gry, dlatego nieustannie dużo się od niej wymaga. Sezon 2017 obfitował w wiele zmian zarówno w jej życiu zawodowym, jak i prywatnym. Być może to właśnie one wpłynęły na poziom gry Radwańskiej. Obecnie, tenisistka przygotowuje się do kolejnego sezonu w swojej karierze. Podczas intensywnych treningów, znalazła również chwilę na wspomnienia minionych wakacji. Czy tenisistce uda się wrócić do ścisłej czołówki?

Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska www.instagram.com/aradwanska

Intensywne treningi przed nadchodzącymi wyzwaniami

Agnieszka doskonale zdaje sobie sprawę, że ostatni sezon nie należał do udanych. Oczekiwania były dużo większe, niż to, co zaprezentowała sobą tenisistka. Swoją grę rozpoczęła od niezłego występu w Sydney, i jak się okazało był to jej najlepszy turniej tego roku. Później było już tylko gorzej. Radwańska jednak nie odpuszcza. Po sezonie, który pozostawił pewien niedosyt, Agnieszka postanowiła podkręcić tempo przygotowań, by powrócić na kort w zdecydowanie lepszej formie.

Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska www.instagram.com/aradwanska

Po nieudanym sezonie odpoczywała w raju

Przygotowania do nowego sezonu rozpoczęła od egzotycznych wakacji. To doskonały sposób, by odciąć się od porażek, oczyścić umysł, a przede wszystkim odpocząć i zregenerować siły. Miesiąc po wakacjach postanowiła przywołać wspomnienia i opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w bikini. 'holiday memories'- napisała pod zdjęciem Radwańska.

Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska www.instagram.com/aradwanska

Wyczekane wakacje oraz spóźniona podróż poślubna

"Greetings from paradise" - napisała Agnieszka Radwańska, publikując na swoim Instagramie zdjęcie z rajskiego urlopu. Z jednej strony był to wypoczynek po długim, trwającym od początku stycznia sezonie, który nie przyniósł oczekiwanych efektów, a z drugiej także opóźniona oraz wyczekana podróż poślubna. W lipcu, najlepsza polska tenisistka, wzięła ślub ze swoim drugim trenerem oraz sparingpartnerem Dawidem Celtem.

Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska www.instagram.com/aradwanska

Where is this paradise? - pytali Agnieszkę kibice

Mimo wielu pytań odnośnie miejsca wypoczynku, Radwańska, nie zdradziła, gdzie wybrała się ze swoim świeżo poślubionym mężem. Radwańska zwykle stawia na dalekie podróże oraz ciepłe kraje. Wcześniej bywała już na Kubie, na Bali oraz Barbadosie. Zamieszczając zdjęcia pokazała, że stawia raczej na aktywny wypoczynek, a o leniuchowaniu nie ma mowy. 

Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska https://www.facebook.com/AgnieszkaRadwanska1/

Czy Polce uda się wrócić do utraconego poziomu gry?

Niestety, ale z każdym kolejnym rokiem, szanse na triumf Radwańskiej w turniejach wielkoszlemowych znacznie maleją. Powrót do ścisłej czołówki może być niezwykle trudny dla polskiej tenisistki. Mimo wszystko, Radwańska nie osiada na laurach, a wręcz przeciwnie solidnie podkręca tempo treningów, co dokumentuje na swoich social mediach. 

Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska www.facebook.com/AgnieszkaRadwanska1

Podczas przygotowań tenisistka stawia na różnorodność

Ostatni sezon był też trudny dla Agnieszki pod względem zdrowotnym. Zawodniczka ciężko przechodziła grypę oraz grypę żołądkową. Teraz musi dbać o zdrowie i starać się unikać infekcji, by jej organizm był jak najlepiej przygotowany na sezon 2018. W tym celu, Radwańska korzysta między innymi z krioterapii, która wzmacnia odporność, wspomaga regenerację oraz poprawia krążenie.

Agnieszka Radwańska Agnieszka Radwańska ESPN The Body Issue

Zupełnie nowy sezon, ale ciągle te same oczekiwania

Bycie w czołówce najlepszych tenisistek jest coraz bardziej wymagające, jednak wiemy, że Agnieszkę stać na to, by jeszcze się w niej znaleźć. Brak jakiegokolwiek wygranego turnieju poskutkował drastycznym spadkiem w rankingu i był również ogromnym szokiem dla wszystkich fanów Agnieszki. Pierwszym sprawdzianem w nowym sezonie, będzie wielkoszlemowy Australian Open, podczas którego będziemy mogli zobaczyć, czy Polka wróciła do szczytowej formy.

Komentarze (16)
Agnieszka Radwańska pochwaliła się egzotycznymi zdjęciami. Tenisistka przygotowując się do kolejnego sezonu wspomina swoje wakacje
Zaloguj się
 • dwa_grosze

  Oceniono 2 razy 2

  Wow! Wyglada jak kobyla.

 • janadamf

  Oceniono 1 raz 1

  Szkoda, ze do pochwalenia sie z sukcesow w 2017 roku pozostaly tylko zdjecia z wakacji.

 • jan.ma

  Oceniono 1 raz 1

  Cy wróci do czołowki? Chyba zalezy to przede wszystkim od wewnętrznej motywacji. Może uda sie tak jak wspaniały powrot do czołóowki Wozniacki. Nie wnikam w statystyki, ale w ostatnich latach należała Agnieszka do grupy 4 - 5. najbardziej stabilnych zawodniczek trzymających sie tuz ścislej czołówcee, podczas gdy nawet tryumfatorki wielkiego szlema skakały na listach w góre i w dół. Szkoda tylko, że zabrakło jej klasy do bycia wielkim sportowcem i została tylko ciułaczem punktów, mamony i...torebek.

 • hrkukus

  Oceniono 1 raz 1

  Jej się już nie chce, zresztą trudno się dziwić.

 • ciagciulaciag

  0

  Jezusiku, jak tu do tej czołufki dołonczyc?

 • majo_rmajor

  0

  A może trrening?! Wow!

 • kukunapniu

  0

  No cóż, młodsza nie będzie, lepsza też już nie

 • mr.powers

  Oceniono 2 razy 0

  Ani to ladne, ani zgrabne, ani utalentowane. Bogate, to fakt.

 • mohyl

  0

  pewnie że wróci, taka " słabość" po tylu sezonach niezłej gry nie takich jak p. Agnieszka łamała!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX