Dawid Woliński pokazał na Instagramie swoje stare, dotąd nie publikowane zdjęcia, "Brawo za dystans Panie Dawidzie" - komentują fani

Dawid Woliński to jeden z lepszych polskich projektantów. Gwiazdy go uwielbiają i bardzo często wybierają jego projekty. Jedną z jego wielkich fanek jest Małgorzata Kożuchowska, która uważana jest za ikonę stylu. W sieci Woliński również zrobił karierę swoimi zdjęciami z hasztagiem #windawolinskiego. Projektant znany jest z miłości do selfie i tego, że uwielbia pozować na Instagramie bez koszulki eksponując swoje mięśnie. Kilka dni temu Dawid pokazał swoje stare zdjęcia, na których wygląda zupełnie inaczej! Musicie je zobaczyć.
Dawid Woliński pokazał swoje stare zdjęcia Dawid Woliński pokazał swoje stare zdjęcia www.instagram.com/dawid_wolinski

Dawid Woliński pokazał na Instagramie swoje stare, dotąd nie publikowane zdjęcia, "Brawo za dystans Panie Dawidzie" - komentują fani

Dawid Woliński to jeden z lepszych polskich projektantów. Gwiazdy go uwielbiają i bardzo często wybierają jego projekty. Jedną z jego wielkich fanek jest Małgorzata Kożuchowska, która uważana jest za ikonę stylu. W sieci Woliński również zrobił karierę swoimi zdjęciami z hasztagiem #windawolinskiego. Projektant znany jest z miłości do selfie i tego, że uwielbia pozować na Instagramie bez koszulki eksponując swoje mięśnie.

Kilka dni temu Dawid pokazał swoje stare zdjęcia, na których wygląda zupełnie inaczej! Musicie je zobaczyć.

Dawid Woliński na starych zdjęciach Dawid Woliński na starych zdjęciach www.instagram.com/dawid_wolinski

Dawid Woliński pokazał swoje stare zdjęcia, na których wygląda zupełnie inaczej

Ostatnio w internecie gwiazdy coraz częściej pokazują swoje stare zdjęcia. Do tego grona dołączył właśnie projektant Dawid Woliński, który na swoim Instagramie opublikował fotki z 2005 roku. 

Jeżeli śledzicie projektanta to wiecie, że uwielbia on pokazywać swoje umięśnione ciało. Jeszcze kilka lat temu o mięśniach nie było mowy. Dawid Woliński wcześniej był dużo szczuplejszy, a także miał dłuższe włosy i zupełnie inny styl. Co prawda jedna rzecz została mu do teraz, czyli miłość do selfie. 

#selfie polaroidem? Czemu nie ??! To dowodzi ze jeszcze przed #instagram byłem królem selfie ??

Post udostępniony przez Dawid Wolinski (@dawid_wolinski) 2 Lis, 2017 o 4:31 PDT

Dawid Woliński z Małgorzatą Kożuchowską Dawid Woliński z Małgorzatą Kożuchowską www.instagram.com/dawid_wolinski

Woliński pokazał stare zdjęcie z Małgorzatą Kożuchowską i Marcinem Tyszką

Projektant postanowił pokazać nie tylko swoje stare zdjęcia, ale również te ze swoimi przyjaciółmi z branży. Na fotkach widzimy piękną blondynkę, czyli Małgorzatę Kożuchowską i przyjaciela Dawida, fotografa Marcina Tyszkę. Patrząc na tą trójkę zmiany w ich wyglądzie widać gołym okiem. 

Fani pod zdjęciami piszą takie komentarze:

-"Królowie życia" - napisała Lara Gessler, córka Magdy Gessler

Niektórzy Wolińskiego na starych zdjęciach porównują do byłego piłkarza.

- "Lol jak David Beckham na tym zdjęciu" -napisała jedna z fanek

Rok 2003 #capri #turistas Hahaha #travelers with #style ??????? jestem ciekaw czy zgadniecie kto to ? ????

Post udostępniony przez Dawid Wolinski (@dawid_wolinski) 2 Lis, 2017 o 4:22 PDT

Dawid Woliński z trenerem Dawid Woliński z trenerem www.instagram.com/dawid_wolinski

Dawid Woliński przeszedł ogromną metamorfozę

Kiedy spojrzymy na nowe zdjęcia Wolińskiego widzimy jak ogromną metamorfozę przeszedł. Przede wszystkim kiedyś projektant był dużo szczuplejszy, teraz widać, że ćwiczenia siłowe nie są mu obce. Projektant ćwiczy na siłowni ze swoim trenerem personalnym Damianem i prawdopodobnie to właśnie dzięki niemu tak wygląda. Oczywiście, żeby osiągnąć taką sylwetkę potrzebna też jest odpowiednia dieta, którą z pewnością Dawid ma. 

Dawid nie tylko ma teraz boskie ciało, ale również styl, którym inspiruje wielu facetów. Choć czasem jego stylizacje są bardzo odważne to jego fani właśnie za to go kochają. 

Woliński odsłania klatę na Instagramie Woliński odsłania klatę na Instagramie www.instagram.com/dawid_wolinski

Czy projektant teraz wygląda lepiej?

Mówi się, że kobiety są jak wino, im starsze tym wyglądają coraz lepiej. Zdecydowanie to samo stwierdzenie możemy powiedzieć do Dawida Wolińskiego. Projektant im jest starszy, tym coraz bardziej przystojny, a takiego ciała jak ma Woliński pozazdrościć mu może nie jeden facet. 

A Wy co myślicie o jego metamorfozie?