Ania Lewandowska chciała pochwalić się swoim nowym przepisem, jednak coś poszło nie tak "No i eksperyment mi nie wyszedł"

Ania Lewandowska znana jest z miłości do gotowania, o czym świadczyć mogą jej zdjęcia na Instagramie i przepisy na blogu. Większość z nich uwielbia jej mąż Robert Lewandowski, a kulki mocy stały się już jej kultowym daniem. Trenerka co jakiś czas udoskonala swoje produkty "Foods by Ann", lub do swojej oferty dołącza zupełnie nowe. To pokazuje jak bardzo dba o swoje fanki i przede wszystkim klientki. Jej przepisy również cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego Ania co jakiś czas eksperymentuje w kuchni. Wczoraj na swoim Insta Story pochwaliła się, że niestety tym razem coś poszło nie tak i jej nie wyszło. Co to było? Sprawdźcie.
Ania Lewandowska eksperymentuje w kuchni, ale niestety coś poszło nie tak Ania Lewandowska eksperymentuje w kuchni, ale niestety coś poszło nie tak www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska chciała pochwalić się swoim nowym przepisem, jednak coś poszło nie tak "No i eksperyment mi nie wyszedł"

Ania Lewandowska znana jest z miłości do gotowania, o czym świadczyć mogą jej zdjęcia na Instagramie i przepisy na blogu. Większość z nich uwielbia jej mąż Robert Lewandowski, a kulki mocy stały się już jej kultowym daniem. Trenerka co jakiś czas udoskonala swoje produkty 'Foods by Ann', lub do swojej oferty dołącza zupełnie nowe. To pokazuje jak bardzo dba o swoje fanki i przede wszystkim klientki. Jej przepisy również cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego Ania co jakiś czas eksperymentuje w kuchni.

Wczoraj na swoim Insta Story pochwaliła się, że niestety tym razem coś poszło nie tak i jej nie wyszło. Co to było? Sprawdźcie.

Nieudany przepis Ani Lewandowskiej Nieudany przepis Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

"No i... eksperymenty w kuchni dzisiaj mi nie wyszedł" - napisała trenerka na zdjęciu

'Miało być kruche ciasto z dynią i o to dowód, że nie wszystko mi wychodzi' - powiedziała Ania na zamieszczonym filmiku. Rzeczywiście to co miało jej wyjść powinno wyglądać chyba trochę inaczej, ale plusem tego jest to, że Ania sama się z siebie śmieje, że nie zawsze jej wszystko wychodzi. Poza tym ten filmik pokazuje, że trenerka sama wymyśla przepisy, a nie je powiela. 

Ciasto z dyni według Ani Lewandowskiej Ciasto z dyni według Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Ania zachwyca się nad swoim drugim ciastem: "Rzekłabym, że bardzo dobre"

'Natomiast druga wersja, ciasto z dyni na zimno, całkiem dobre, nawet rzekłabym, że bardzo dobre' - powiedziała Ania pod kolejną propozycją dla swoich fanek. Musimy przyznać, że ciasto to wygląda obłędnie i fani dyni powinny je wypróbować. 

Ania nie raz była oskarżana o to, że jej posiłki są drogie, a za porcję jej śniadania trzeba zapłacić około 40 zł. Oba te filmiki udowadniają, że trenerka uwielbia przygotowywać swoje potrawy i ciasta z produktów sezonowych, które w danym okresie są bardzo tanie. 

Mus kokosowy Ani Lewandowskiej Mus kokosowy Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Mus kokosowy Anie Lewadowskiej to prawdziwy must have

I tak gdyby podsumować wszystkie produkty Ani Lewandowskiej i jej przepisy to największą popularnością cieszy się mus kokosowy, która Ania dodaje do wielu swoich przepisów. Ten produkt nie tylko uwielbia sama trenerka, ale również Robert i jej przyjaciółki Dominika Grosicka i Marta Glik. 

Mus kokosowy Ani można dodać do ciast, deserów, kulek mocy czy nawet kawy. Ania pochwaliła się kiedyś kawą rafello, która bardzo przypadła do gustu jej fankom. Musimy przyznać, że my też jej próbowaliśmy i jest ona przepyszna. 

Suplementy Ani Lewandowskiej Suplementy Ani Lewandowskiej www.instagram.com/annalewandowskahpba

Imperium jedzeniowe Ani Lewandowskiej

Imperium jedzeniowe Ani Lewandowskiej powiększyło się niedawno o nowe smaki batonów, ale również o zupełnie nowe produkty. Należą do nich np. suplementy diety. Pod zdjęciem na Instagramie Ania napisała o nich tak:

'SUPLEMENTY @foods_by_ann  Jako ?sportowiec, ?dietetyk, ?żona i od niedawna ?mama dokładam wszelkich starań, by moja rodzina, bliscy i wszyscy, którzy zaufali mojemu doświadczeniu, mieli dostęp do zdrowych produktów.
I tym razem udało się.Moi Kochani Już od dziś w sklepie Foods by Ann www.foodsbyann.com SUPLEMENTY DIETY ???? ADAPTOGENY! 

W obecnych czasach wielu z nas z różnych przyczyn jest narażonych na permanentny stres, który powoduje zaburzenia hormonalne, a w konsekwencji wiele poważnych chorób.
Można temu zaradzić!!!! Jak? Adaptogeny to rośliny lecznicze, które wspomagają układ naczyniowo - sercowy, niwelują uczucie zmęczenia, wspomagają regenerację, działają detoksykacyjnie, wspierają metabolizm, przywracają równowagę i chronią nasz organizm.' -napisała trenerka. 

Rzeczywiście odpowiednia suplementacja jest również kluczem do osiągnięcia sukcesu, lepszej formy, zdrowia i samopoczucia.