HIT! Najlepsze zajęcia fitness, spalające tłuszcz!

Obecnie prowadzi je 120 tysięcy certyfikowanych i doświadczonych instruktorów na świecie - te treningi robią furrorę! Programy zajęć Les Mills, stworzone zostały z myślą o efektywnym kształtowaniu sylwetki. Aktualnie zajęcia dostępne są w wybranych klubach Jatomi Fitness, zobaczcie na czym polegają.

Les Mills GRIT CARDIO

  Les Mills GRIT® CARDIO jest 30-minutowym wysokiej intensywności treningiem interwałowym, typu HIIT, który poprawia układ krążenia, zwiększa zwinność oraz maksymalnie spala kalorie. Trening ten zawiera różnego rodzaju ćwiczenia często bez przyrządów ale za to z wykorzystaniem swojej masy ciała, zapewniając wyzwanie jak i wysoką intensywność, której potrzebujesz, aby uzyskać szybkie rezultaty.

Les Mills GRIT STRENGTH

  Les Mills GRIT® STRENGTH jest stworzony, aby rozwijać siłę mięśni. W ciągu 30 minutowego treningu korzystasz ze sztangi, obciążników oraz stepu, aby zwiększyć jego efektywność oraz intensywność. Muzyka oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia pozwolą Ci na poprawę wytrzymałości i siły. GRIT® STRENGTH jest skierowany dla osób zaawansowanych.

Jatomi Polska Jatomi Polska Jatomi Polska

Les Mills BODYCOMBAT

  Les Mills BODYCOMBAT® to pełen energii i siły trening cardio. Ten dynamiczny program jest zainspirowany sztukami walki i w szerokim zakresie czerpie inspiracje z dyscyplin takich jak: karate, boks, taekwando, tai chi oraz muay thai. Wspierany dynamiczną muzyką oraz energetycznym instruktarzem trenera - BODYCOMBAT® przeistoczy Twoje marzenia o sportach walki w pełną ekspresji, świetną zabawę.

Les Mills BODYBALANCE

  Les Mills BODYBALANCE® jest harmonijnym połączeniem jogi, tai chi oraz pilatesu, który pozwala Ci się rozluźnić. Pełne skupienie, odpowiednie oddychanie oraz seria skrupulatnie dobranych ruchów ciała ćwiczy Twoją siłę, balans oraz ruchliwość, a wszystko to w rytm łagodnej muzyki. Kombinacja techniki oraz ruchów daje Ci fizyczny trening, a zarazem odczuwasz wewnętrzny spokój i harmonię.
Jatomi Polska Jatomi Polska Jatomi Polska

Les Mills CXWORX

  Les Mills CXWORX® Szukasz szybkiego i gwałtownego treningu, który pobudzi Cię, abyś osiągnął kolejny poziom fitness, a zarazem wzmocnił i wyrzeźbił Twoje ciało? W takim razie CXWORX® jest dla Ciebie. To zestaw ćwiczeń zarówno dla górnej, jak i dolnej części ciała z wyszczególnieniem mięśni brzucha i pośladków, który poprawia wytrzymałość i zapobiega kontuzjom.

Les Mills BODYPUMP

  Les Mills BODYPUMP® jest treningiem siłowym przy muzyce. Uczestnicy zajęć stają przed kolejnymi wyzwaniami, zwiększając jednocześnie siłę mięśni. W ciągu godzinnego treningu ze sztangą, pracujemy nad rozwijaniem wszystkich dużych partii mięśniowych. Sami dobieramy obciążenie sztangi, tak, aby odpowiednio stymulować ciało do osiągania coraz lepszych wyników.
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.