Kim Kardashian może czuć się zagrożona? Kathy Ferreiro to jej nowa następczyni [GALERIA]

Kathy Ferreiro to od pewnego czasu najgorętsze nazwisko w Internecie. Jej popularność bije na głowę nawet sławę Kim Kardashian! Poznaj sekrety jej powodzenia.
Kathy Ferreiro została uznana za kubańską Kim Kardashian. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na jej piękne kształty. To dzięki nim 21-letnia dziewczyna planuje, by podbić Hollywood. Ciekawe tylko, w jakiej roli siebie widzi. Z pewnością jej walory zostały już docenione - ma ponad 3 miliony obserwujących na Instagramie. Kathy Ferreiro została uznana za kubańską Kim Kardashian. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na jej piękne kształty. To dzięki nim 21-letnia dziewczyna planuje, by podbić Hollywood. Ciekawe tylko, w jakiej roli siebie widzi. Z pewnością jej walory zostały już docenione - ma ponad 3 miliony obserwujących na Instagramie. Kathy Ferreiro (instagram.com/kathyzworld)
Zapewne zastanawiasz się jak to możliwe, że Kathy ma tak krągłe pośladki? Jak twierdzi, są w stu procentach naturalne! Może faktycznie jest spokrewniona z Kim Kardashian. Zapewne zastanawiasz się jak to możliwe, że Kathy ma tak krągłe pośladki? Jak twierdzi, są w stu procentach naturalne! Może faktycznie jest spokrewniona z Kim Kardashian. Kathy Ferreiro
Kathy zachwyca miliony fanów, dlatego że ma idealne kobiece kształty. Nie tylko krągłe pośladki, ale duży biust i idealne wcięcie w talii. Sam Rubens byłby pod wrażeniem jej wyglądu. Kathy zachwyca miliony fanów, dlatego że ma idealne kobiece kształty. Nie tylko krągłe pośladki, ale duży biust i idealne wcięcie w talii. Sam Rubens byłby pod wrażeniem jej wyglądu. Kathy Ferreiro (instagram.com/kathyzworld)
Kathy wyróżnia nie tylko jej doskonałe ciało. Ma również piękne blond włosy oraz nieskazitelną cerę, na której gości wspaniały uśmiech. Z pewnością złamała niejedno męskie serce. Kathy wyróżnia nie tylko jej doskonałe ciało. Ma również piękne blond włosy oraz nieskazitelną cerę, na której gości wspaniały uśmiech. Z pewnością złamała niejedno męskie serce. Kathy Ferreiro (instagram.com/kathyzworld)
Kathy posiada jeszcze jeden charakterystyczny znak. Przyjrzyjcie się uważnie jej twarzy. Czy już go dostrzegacie? To piękny pieprzyk nad ustami. Wygląda niemal jak Marilyn Monroe. Kathy posiada jeszcze jeden charakterystyczny znak. Przyjrzyjcie się uważnie jej twarzy. Czy już go dostrzegacie? To piękny pieprzyk nad ustami. Wygląda niemal jak Marilyn Monroe. Kathy Ferreiro (instagram.com/kathyzworld)
Kathy prowadzi profil na Instagramie, gdzie można obserwować jej codzienne życie. Okazuje się, że jest wielu amatorów krągłych kształtów. Na swoim profilu Kathy ma już ponad 3 miliony obserwujących. Kathy prowadzi profil na Instagramie, gdzie można obserwować jej codzienne życie. Okazuje się, że jest wielu amatorów krągłych kształtów. Na swoim profilu Kathy ma już ponad 3 miliony obserwujących. Kathy Ferreiro (instagram.com/kathyzworld)
Na Instargramie Kathy zachęca do regularnych treningów. Możemy ją zobaczyć nie tylko na siłowni. Lubi również trening na świeżym powietrzu. Jak twierdzi, ćwiczenia pozwalają jej utrzymać doskonałą formę. Kathy podobnie jak Kim, jest fanką gorsetów wyszczuplających waist trainer. To dzięki nim ma doskonałą talię. Na Instargramie Kathy zachęca do regularnych treningów. Możemy ją zobaczyć nie tylko na siłowni. Lubi również trening na świeżym powietrzu. Jak twierdzi, ćwiczenia pozwalają jej utrzymać doskonałą formę. Kathy podobnie jak Kim, jest fanką gorsetów wyszczuplających waist trainer. To dzięki nim ma doskonałą talię. Kathy Ferreiro (instagram.com/kathyzworld)
Kathy uwielbia mocny trening siłowy. Pozwala jej wzmocnić mięśnie pośladków oraz klatki piersiowej. Dzięki temu jej pupa jest wspaniale uniesiona, a piersi pozostają wciąż jędrne. Kathy uwielbia mocny trening siłowy. Pozwala jej wzmocnić mięśnie pośladków oraz klatki piersiowej. Dzięki temu jej pupa jest wspaniale uniesiona, a piersi pozostają wciąż jędrne. Kathy Ferreiro (instagram.com/kathyzworld)
Kathy posiada również profil na Twitterze. Zamieszcza tam wiele motywacyjnych haseł. Kieruje je do wszystkich kobiet, które nie mają odwagi, by zmienić swoje życie. Zachęca do regularnych treningów oraz dbania o swój wygląd. Jak twierdzi, nie można przejmować się tym co mówią inni. Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą nas krytykować i wytykać palcami. Kathy radzi, by śmiało iść przez życie. Kathy posiada również profil na Twitterze. Zamieszcza tam wiele motywacyjnych haseł. Kieruje je do wszystkich kobiet, które nie mają odwagi, by zmienić swoje życie. Zachęca do regularnych treningów oraz dbania o swój wygląd. Jak twierdzi, nie można przejmować się tym co mówią inni. Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą nas krytykować i wytykać palcami. Kathy radzi, by śmiało iść przez życie. Kathy Ferreiro (instagram.com/kathyzworld)
Oglądając zdjęcia Kathy, nie sposób nie zauważyć, że jest fanką belfie, czyli zdjęć pośladków. Na jej Instargramie przeważają zdjęcia, gdzie pokazuje swoją pupę. Nic dziwnego! Kathy wie, że pupa to jeden z największych atutów kobiecej sylwetki.  Oglądając zdjęcia Kathy, nie sposób nie zauważyć, że jest fanką belfie, czyli zdjęć pośladków. Na jej Instargramie przeważają zdjęcia, gdzie pokazuje swoją pupę. Nic dziwnego! Kathy wie, że pupa to jeden z największych atutów kobiecej sylwetki. Kathy Ferreiro (instagram.com/kathyzworld)
Kathy bardzo często fotografuje się w wysokich szpilkach. Dziewczyny, to doskonała rada dla każdej z nas. Dzięki nim możemy wysmuklić całe nasze ciało: nogi, pośladki i brzuch. Co więcej, wysokie obcasy sprawiają, że trzymamy wyprostowaną sylwetkę. Kathy bardzo często fotografuje się w wysokich szpilkach. Dziewczyny, to doskonała rada dla każdej z nas. Dzięki nim możemy wysmuklić całe nasze ciało: nogi, pośladki i brzuch. Co więcej, wysokie obcasy sprawiają, że trzymamy wyprostowaną sylwetkę. Kathy Ferreiro (instagram.com/kathyzworld)
Jak twierdzi Kathy, każde ze zdjęć, które pojawiają się w sieci, są autentyczne. Nie korzysta z photoshopa, by ulepszyć wygląd swojej pupy. Wcale się nie dziwimy! Nie trzeba poprawiać tak doskonalej figury. Jak twierdzi Kathy, każde ze zdjęć, które pojawiają się w sieci, są autentyczne. Nie korzysta z photoshopa, by ulepszyć wygląd swojej pupy. Wcale się nie dziwimy! Nie trzeba poprawiać tak doskonalej figury. Kathy Ferreiro (instagram.com/kathyzworld)